Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Szybka Gotówka

Użytkownicy forum
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

About Szybka Gotówka

 • Rank

Contact Methods

 • Strona WWW
  https://szybkagotowka.pl/

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Ekspert kredytowy
 1. Rozdzielność majątkowa a zdolność kredytowa

  Rozdzielczość majątkowa może zarówno obniżyć, jak i podwyższyć zdolność kredytową małżonków. Na przykład, jeżeli dochodzi do sytuacji, kiedy jeden z małżonków ma niezapłacone zobowiązanie lub długi, drugi małżonek, pod warunkiem, jeżeli w ślubie obowiązuje rozdzielczość majątkowa, nadal pozostaje z czystą historią kredytową i ma wysokie szansy na otrzymanie kredytu w banku. Z kolei, w przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny, pod uwagę może być brany wspólny dochód w rodzinie, a nie tylko dochód jednego kredytobiorcy. Wtedy rozdzielczość majątkowa nieco obniża poziom zdolności kredytowej osoby, ubiegającej się o kredyt.
 2. Jaka jest kondycja naszej gospodarki?

  Aktualna kondycja polskiej gospodarki nie jest zła. Jest kilka rodzajów inwestycji, które nadal świetnie się sprawdzają w naszym kraju, mianowicie: - inwestycje w nieruchomość - dobrym pomysłem będzie zakup mieszkania, a nawet większej liczby mieszkań w celu ich wynajmowania; - inwestycje w rynek papierów wartościowych - oczywiście w przypadku, jeżeli się posiada odpowiednią wiedzę; - inwestowanie w metale szlachetne; - inwestycje z startup - wiąże się z dużym ryzykiem, ale w przypadku powodzenia może przenieść wielkie zyski; - inwestycje w organizacje mikrofinansowe; - rozpoczęcie lub nowe inwestycje w rozwój własnego biznesu.
 3. Odszkodowanie tak naprawdę przysługuje każdemu pasażerowi, których lot został opóźniony na więcej, niż 3 godziny w stosunku do zaplanowanej godziny odlotu. Wysokość odszkodowania może stanowić od 250 do 600 euro, w zależności od odległości lotu.
 4. szybka pożyczka

  Do kwestii skorzystania z usług pożyczek pozabankowych należy podejść w pełną odpowiedzialnością. Zanim złożyć wziąć pożyczkę w internecie należy: - wybrać odpowiednią firmę pożyczkową; - sprawdzić czy pożyczkodawca jest w 100% bezpieczny; - zbadać wizerunek pożyczkodawcy w internecie - przeczytać opinie klientów, które już wcześniej korzystali z jego usług; - skontaktować się z obsługa klienta, jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące pożyczki.
 5. Depresja

  Nie warto wpadać w depresję, jeżeli masz dług/i. Wręcz przeciwnie należy się zmobilizować i ogarnąć, stworzyć plan działania, poszukać najbardziej odpowiedniego wyjścia z zaistniałe sytuacji. każdy tak naprawdę może pozbyć się pętli zadłużenia, wystarczy się trzymać kilku nieskomplikowanych zasad: - oszczędzać na wszystkim, na czym się tylko da, żeby odłożyć maksymalną kwotę pieniędzy; - ustalić, w jakiej kolejności najlepiej zwracać długi, która chronologia będzie dla Ciebie najbardziej korzystna; - spłacać swoje zobowiązania regularnie, unikając kolejnych zadłużeń.
 6. Decydując się na zakup auta warto też się liczyć z przyszłymi wydatkami, z którymi wiąże się jego utrzymanie, a mianowicie: ubezpieczenie, paliwo, mycie samochodu, obsługa techniczna, parking etc. Bardzo często, jeżeli podbić wszystkie wydatki, to korzystanie z usług wynajęcia auta czy taksówki może się okazać bardziej oszczędne. Poza tym wszystko oczywiście zależy od celu, w którym zamierzasz kupić auto.
 7. Na co proponowali Wam kredyt?

  Na współczesnym rynku finansowych są bardzo nowoczesne rozwiązania w postacie pożyczek pozabankowych, które są udziela bez potrzeby zastawiania majątku. Każdy pełnoletni obywatel polski może pożyczyć nawet do 15 000 złotych, wszystko, co jest potrzebne to połączenie z siecią Internet i numer PESEL.
 8. Mieszkanie na wynajem w Warszawie

  Najchętniej i za najwyższą stawkę oczywiście są wynajmowane mieszkania w centrum miasta. Warto się jednak liczyć z tym, że będzie to też najdroższa nieruchomość. Poza tym dobre dzielnicy mieszkalne, w których dużo się buduje w ostatnich latach, to Białołęka i Mokotów - mają dobrą infrastrukturę transportową, centrum handlowe, dużo sklepów spożywczych, a więc mieszkania tam również chętnie są wynajmowane, chociaż nieco w niższej cenie, w porównaniu do samego serca stolicy.
 9. Ile kredytu dostaniesz przy zarobkach 8.000 zł ?

  Żeby ocenić swoją zdolność kredytową i oszacować orientacyjną wysokość kwoty kredytu, który potencjalnie mogą Ci udzielić, należy dokonać następnych wyliczeń: - oszacować swoje miesięczne wydatki (w tym na przykład płacę za mieszkanie, wydatki na żywność, spłatę abonamentów i przejazd); - odjąć od miesięcznych dochodów łączną kwotę wszystkich wydatków; - możemy przypuścić, że ten wynik jest maksymalną wysokością raty miesięcznej, którą będziesz w stanie regularnie spłacać; - osoby, które wcześniej zaciągały kredyty i pożyczki oraz bezproblemowo je zwróciły mają szansę na otrzymanie kolejnego kredytu w dłuższym terminie spłaty (na przykład 15-25 lat); - jeżeli wcześniej nie korzystałeś z usług kredytowych to możesz dostać kredyt na termin do 15 lat (w zależności od warunków instytucji bankowej).
 10. Witam! Jeżeli nie posiadasz w tej chwili żadnej nieruchomości w swojej własności możesz skorzystać z programu państwowego Mieszkanie plus. Polega on między innymi na ty, że: - możesz się zakwaterować w mieszkaniu i jednocześnie spłacać comiesięczne raty (czyli de facto masz to samo, co w przypadku wynajęcia); - brak potrzeby inwestowania większej kwoty pieniędzy; - nie trzeba posiadać zdolności czy wiarygodności kredytowej, a jedynie zdolność czynszową, która będzie gwarancją tego, że uczestnik programu może spłacać comiesięczne raty; - domy zbudowane w ramach Mieszkanie plus są dostosowane do korzystania z odnawialnych źródeł energii; - mają nowoczesny design i system komunikacji; - są zbudowane z materiałów wysokiej jakości.
 11. Mieszkanie dla młodych - szukam opinii

  Świetnym aktualnym rozwiązanie w zakresie zakupu nieruchomości dla młodej rodziny jest program państwowy Mieszkanie plus. W ramach programu można otrzymać mieszkanie, w którym mieszkasz i jednocześnie wypłacasz go (może to zająć od 15 do 30 lat). W ten sposób nie musisz od razu inwestować dużej kwoty pieniędzy, ale też nie musisz spłacać kredytu za mieszkanie. Z programu mogą skorzystać obywatele Polski, które w tej chwili nie są właścicielami nieruchomości.
 12. Szukam pożyczki od osoby prywatnej

  Bardziej Ci się opłaci wzięcie pożyczki pozabankowej. Oczywiście nie dostaniesz tak wysokiej kwoty, ale niektóre firmy teraz oferują nawet do 15 000 złotych. Poza tym nie biorą po uwagę zdolności i wiarygodności kredytowej klientów. Polecam rozważyć to rozwiązanie, napewno będzie bardzie korzystne i bezpieczne w porównaniu do pożyczek od osób prywatnych.
 13. Żeby pozbyć się skutecznie długów, należy trzymać się kilku nieskomplikowanych zasad, mianowicie: - oszczędzać na wszystkim, na czym się tylko da i odkładać maksymalnie dużo pieniędzy; - nie robić spontanicznych i niepotrzebnych zakupów; - zamiast wynajmować mieszkanie, można znaleźć pokój do wynajęcia, z kolei jeżeli się posiada własne mieszkanie, można go wynająć i przeprowadzić się do osób z rodziny - będzie to niezły dodatkowy zarobek; - znaleźć dodatkową pracę, ewentualnie pracę zdalną, którą można łączyć ze spełnieniem swoich etatowych obowiązków; - oszczędzać wodę, gaz i prąd; - skorzystać z funkcji "skarbonka" w swojej bankowości elektronicznej.
 14. Pożyczki pozabankowe na święta

  Pożyczki pozabankowe na święta są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie są w stanie na bieżąco ponieść wszystkie świąteczne wydatki, a jednak zależy im zarówno na zakupie prezentów, jak i rozrywce dla osób najbliższych. Warto jednak pamiętać o kilku prostych zasadach zaciągania takich pożyczek: - firma, w której zamierzasz wziąć pożyczkę musi być dobrze znana i mieć pozytywny wizerunek; - kwota pożyczki nie powinna przekraczać Twoich realnych możliwości finansowych; - po zaproponowaniu Ci terminu udzielenia pożyczki musisz dokładnie obliczyć czy rzeczywiście będzie w stanie terminowo spłacić chwilówkę, i tylko jeżeli Twój dochód Ci na to pozwala - zaakceptować ofertę.
 15. Pokonaj swoje długi!

  Żeby skutecznie pozbyć się długów, nie warto sięgać po kolejne pożyczki czy kredyty. Należy nakreślić plan działania i krok po kroku spłacać swoje zobowiązania. Oto lista najważniejszych zasad, dzięki którym szybciej spłacisz swoje długi: - oszczędzaj na wszystkim, na czym się tylko da (jedzenie, odzież, rozrywka, prąd i media); - nie rób inwestycji (w czasie kiedy masz długi nie warto wydawać większych kwot pieniędzy na rzeczy, które nie są dla Ciebie pewne); - umów się na refinansowanie (większość firm pożyczkowych oferuje taką usługę, oczywiście wiąże się ona z dodatkowymi kosztami, ale w ten sposób nie trafisz na listę dłużników. - automatyzuj płatności - żeby nie zalegać ze spłatą poszczególnych zobowiązań ustaw automatyczne płatności po każdej wypłacie w swojej bankowości elektronicznej.
×