Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

wybór konta w banku

Recommended Posts

Ja po dłuższym zastanowieniu powiedziałbym, że jest to produkt oferowany przez https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html. Ja mam u nich konto prywatne i konto firmowe. Każde z nich występuje pod nazwą konta godnego polecenia. I faktycznie jak nazwa mówi jest jest to konto godne polecenia. A zastanawiałem się nad tym, bo przez chwilę porównywałem te konta z innymi jakimi miałem ja lub ktoś z moich bliskich. I wygrywają one w ogólnym zestawieniu. Nie dużo, bo każde konto jest do siebie bardzo podobne.

Guest LosAngeles

Jak dla mnie konto firmowe w Toyota Banku, mam i jestem zadowolony. Dodatkowa linia kredytowa wspomaga przy planowaniu rozwoju firmy. Noi dochodzi promocyjne oprocentowanie - aż 5 %

Ale to pytasz o firmowe, czy prywatne, czy oba?

Jak darmowe to moim zadaniem Idea Bank konto Idealne antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/konto-idealne-idea-bank-oplaty.html opinie i opłaty tam sobie możesz zobaczyć.

Zrezygnowali z opłaty za kartę i teraz osobiste jest w pełni darmowe bez warunków. Przy okazji Idea Bank jest bardzo nowoczesnym bankiem, ma wysoko oprocentowane lokaty i dużo różnych usług bankowych.

Jak wolisz prosty system to darmowe też jest w Nest Banku.

W innych mogą być darmowe jak spełniasz wymogi najczęściej odnośnie transakcji kartą albo wpływów na konto w każdym miesiącu.

Edited by Sylvia

Guest Ja

Jeszcze teraz tam reklamują to konto optymalne w BGŻ BNP Paribas, że jest darmowe bez warunków, ale w praktyce nie wiem jak to wygląda.

Nie polecam idei banku. KOnto nie jest zupełnie darmowe. Jednocześnie miałam kiedyś problemy z ich leasingiem tak wiec skutecznie się do nich zraziłam i nie sądzę abym w przyszlosci chciała skorzystać z jakiejkolwiek ich usługi.... Oj nie....

Jeśli popatrzy się na ranking kont to jest o wiele więcej innych darmowych i polecanych:

http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

Zobaczcie sobie sami

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this