Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

kalibra

Użytkownicy forum
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

 1. Szkolenie

  Wielu z was prowadząc firmę zastanawia się nad szkoleniami dla swoich pracowników- i słusznie ! jest to bardzo ważne by inwestować w pracownika i jego rozwój. Pracownik dobrze wykwalifikowany to dobrze prosperujący biznes. Zorientuj się w temacie jakie są najlepsze firmy szkoleniowe znajdź odpowiednia dla siebie i działaj !
 2. Rozwój własnego biznesu

  Ostatnio zostało wprowadzone wiele ulg dla biznesu .Dodatkowo także ulga dla seniorów wprowadzona przez polski ład jest przewidziana tylko dla osób w wieku emerytalnym . Polega ona na zwolnieniu z podatku dochodowego . Oczywiście są kryteria do skorzystania z tej ulgi . Jeśli chcecie się zorientować i poznać więcej szczegółów co do tej ulgi to warto skorzystać ze specjalnego kursu wszystko tutaj jest wyjaśnione krok po kroku https://cridoteka.pl/kategoria-produktu/polski-lad/ .
 3. Oszczędzanie pieniędzy

  Jak wiecie wzrost inflacji zupełnie nie sprzyja oszczędzaniu na lokatach. Najlepszym w tej kwestii rozwiązaniem jest inwestowanie, według mnie sprawdza się najlepiej. Ja sama korzystam z takiej aplikacji wealthseed https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW i na tę chwilę nie narzekam. Nie wiedziałam że jest to aż takie proste. Działa to bardzo dobrze, wszystko mam pod ręką. W tej chwili mam już dość mocno rozbudowany portfel inwestycyjny
 4. Hej! Chcę was prosić o poradę w kwestii wyboru bramy . Nie wiem na jaką firmę się zdecydować ,czytałem że świetna jest firma https://marciniakogrodzenia.pl/ ponoć jakość sprzętu jest na najwyższym poziomie, wiele osób chwali ich sobie . Ktoś ma od nich bramy ?
×