Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mroczkowa

Jaki zegarek dla meża na świeta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Zbliżają się święta. Obecnie zastanawiam się nad prezentem świątecznym dla męża. Totalnie nie mam pomysłu. Zastanawiam się czy nie sprezentować mu ładnego zegarka.Nie mam dużych funduszy bo chciałabym kupić coś tak do max 300 zł Co polecicie w tej cenie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zegarkami to już chyba jakaś moda. Byłem ostatnio w Galerii dworcowej w Katowicach i na kazdym piętrze cos z zegarkami. Ceny też kosmiczne ale za 3-4 stówki juz cos fajnego dostaniesz. Jeżeli mąż lubi chodzić po górach to są fajne modele w wysokościomierzem i innymi bajerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to całkiem sensowna moda. Osobiście nie przepadam za dostawaniem glupich prezentów w stylu figurek czy też poduszek.Jest to jedynie bibelot, który tak naprawdę bardziej przeszkadza. Do 300 zł da się znależć coś dobrego. Nie kupuj zegarka od marek odzieżowych bo są kiepsko wykonane. Lepiej jest kupić zegarek porządnej , dobrej marki.

Zerknij sobie na zegarki Grovany:

http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Grovana-k449-0-3-default.html - tutaj jest wiele modeli. Sa niedrogie oraz porządne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny gadżet? Taka zabawka bardzo szybko się popsuje.  Urządzenia elektroniczne są projektowane na rok czy dwa, a nie na dłużej.... Zegarek dobrej, porządnej firmy może posłużyć  wiele , wiele lat. Tak więc osobiście uważam,ze jest to o wiele sensowniejsza opcja prezentowa.

Warto jest rozejrzeć się szczególnie teraz kiedy  w sklepach zaczynają sie już letnie wyprzedaże. Zobaczcie sobie jakie zniżki są na Seiko

http://www.czaszegarkow.pl/seiko-c-12.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika tak szybko się rozwija, że nie wiem czy jest sens kupować taki zegarek na lata. Przyznajmy się szczerze, lubimy nowinki elektroniczne, lubimy się nimi bawić, a nawet szpanować. Nie jestem zwolenniczką wydawania sporej kasy na sprzęt, który w niedługim czasie będzie już niemodny, wolę zegarek z takimi funkcjami, ale tańszy. Niech posłuży do póty do póki na rynku nie pojawi się coś ciekawszego.  Do tego czasu w zupełności wystarczy ten zegarek  https://www.edibazzar.pl/SMARTWATCH-ZEGAREK-M26-KAMERA-SIM-MENU-PL-MODEL-2017.htmlk  Naprawdę jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio G-SCHOCK ;D

Bardzo dobry wybór, też o nich myślałem bo właśnie oglądam zegarki męskie casio w necie i te akurat są w moim stylu, duże, nietypowe i wskazówkowe,  nie przepadam za tymi z wyświetlaczem elektronicznym, wolę te tradycyjne, stylowe ale sportowe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×