Jump to content

Robotek1521

Użytkownicy forum
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak zasłonić okna w firmie

  zdecydowanie polecam rolety, są najbardziej praktyczne, można nimi w łatwy sposób sterować i dopasowywać ilość światła taką, jakiej potrzebujemy. Oferta na rynku jest ogromna, na pewno coś znajdziesz dla siebie
 2. Elewacje z betonu

  Ja jeszcze pomyślałbym o eleganckich, estetycznych blachach. Spójrz sobie na takie blachy dekoracyjne nierdzewne, w sam raz na fasadę. Myślę, że to jeden z lepszych pomysłów.
 3. Odszkodowanie

  A myśleliście o tym by zapisać się do akademii bezpiecznej jazdy? Może to by pomogło?
 4. odszkodowanie

  Też się zastanawiam nad tym. I myślę, że (przynajmniej w moim przypadku) na pewno pomogłyby takie szkolenia bezpiecznej jazdy, na które właśnie się wybieram Przypuszczam, że nie jestem jedynym kierowcą, który tak myśli
 5. Inżynierowie

  Słyszałem kiedyś, że ten instytut badawczy zajmuje się tego rodzaju tematyką. Może warto zapytać ich o poradę i konkretne wytyczne.
 6. Impreza firmowa w Krakowie

  A co sądzicie o... takiej imprezie na torze Kraków? Osobiście wydaje mi się, że jest to bardzo kreatywny pomysł i warto spędzić w ten sposób czas
 7. Samochód chłodnie

  Wszystko oczywiście zależy od kosztów. Chociaż opcja naprawy nie jest zła - przykładowo: tu oferują montaż agregatów chłodniczych, a samochód po takiej regeneracji odżyje.
 8. Szkolenia integracyjne

  Integracja pracowników jest bardzo ważna dla sprawnego działania zespołu. I zarówno wskazane są "wyjścia na piwo" po godzinach, jak i większe, tego typu imprezy biznesowe. Coś takiego niesamowicie zbliża pracowników.
 9. Kuchnia

  Masz 100% racji, przede wszystkim te meble są drewniane Te z pażdzierza szybko się niestety niszczą.
 10. Do Modlina bez problemu dostaniesz się tym busem. Myślę, że nie ma sensu kombinować z taksówkami, bo dojazd jest tam naprawdę dobry. Musisz tylko wcześniej zarezerwować bilet.
 11. Z tego co słyszałem nie pozwalają też podobno wnosić wody zakręconej. Na miejscu sprzedają otwartą. Nie wiem, może w obliczu ataków terrorystycznych ma to jakieś swoje usprawiedliwienie... Na pewno nie bierz nic ostrego, ani zagrażającego zdrowiu. Musisz też liczyć się z kontrolą przy bramkach kontroli dostępu (coś takiego jak te bramki szybkiej przepustowości), więc bądż chwilę przed czasem, aby wejść na stadion przed pierwszym gwizdkiem.
 12. Zależy mi, aby kilka posiadanych dokumentów "skleić" w jeden.
 13. Reklama w internecie to jedno, ale nie zapomnijmy też o klasycznych bannerach i szyldach. Czasem do siedziby firmy czy sklepu ciężko jest bowiem trafić. Zwłaszcza gdy są w kamienicach lub oficynach. Zerknijcie sobie na tego producenta szyldów i zobaczcie jaką ciekawą standardową reklamę możecie mieć.
 14. Chyba skorzystam z ich usług.
 15. Jakie buty

  a co myślicie o mokasynach dla mężczyzn?
×