Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Jakie biuro rachunkowe we Wrocławiu?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam biura rachunkowego, któremu można zlecić prowadzenie księgi rozchodów i przychodów (jednoosobowa DG). Chodzi o rozliczenie kilku faktur przychodu i rozchodu. Możecie mi polecić kogoś z doświadczeniem w tego typu sprawach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe to szukaj takiego w której pracują księgowi z odpowiednimi uprawnieniami. Aby księgowi wiedzieli na co można sobie pozwolić w stosunku do urzędu skarbowego. Wśród księgowych krąży swoisty ranking urzędów skarbowych. Jedne są bardziej restrykcyjne inne mniej - a przecież wszystkie działają w ramach określonych przepisów prawa.

Tu masz kontakt do biura rachunkowego które rozliczało moją poprzednią firmę: http://goskon.pl/

Obsługiwali zarówno KRiP jak i sprawy kadrowo-podatkowe. Mogę więc polecić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może księgowość online? Moja siostra ma JDG i ma podpisaną umowę z Tax Care. Chwali sobie wspołpracę, bo ma nie tylko dobra obsługę księgową ale i np. pomoc ze strony prawników w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie. Co miesiąc rozliczam się za pomocą konta firmowego ing. Konkretnie ich programu do prowadzenia ksiegowości:

https://www.ingksiegowosc.pl/o-usludze

 

Na stronie możesz poczytać o tej usłudze. Skorzystałam początkowo z ciekawości, bo chciałam zorientować się jak się to będzie sprawdzało. Teraz jednak widzę,że jest to bardzo wygodne ponieważ wszystko mogę załatwić z poziomu komputera.

Jeśli mam jakieś wątpliwości to jest możliwość bezproblemowego skontaktowania się z nimi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystał ktoś z biur rachunkowych online?

 

W Tax Care większość spraw pozałatwiasz online. Możesz wysyłać skany mailem, a dopiero na koniec miesiąca podesłać oryginały albo dowieżć. Duża wygoda. No i cenowo są konkurencyjni na tle innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wejdż tam do nich na stronę, tam jest taki kalkulator i podaje przybliżony koszt, jak powpisujesz kilka informacji. Ceny różne dla różnych miast, wielkości firm ird. wiadomo. No i jeszcze zależy jakie usługi dodatkowe bierzesz, bo to dodatkowy koszt, ale warto bo jak policzyć taką kancelarię na mieście czy prywatne leczenie to na dzień dobry jesteś do przodu parę setek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa

Ooo... nie wiedziałam, że mają jakieś usługi dodatkowe, a tu patrzę, że całkiem sporo tego. Medyczny i sportowy szczególnie byłyby mi na rękę, polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ci międzynarodową firmę TMF Group - https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tax-compliance/ Prowadzą oni nie tylko księgowość dla firm, ale także obsługują kadry czy zajmują się pojęciami takimi jak sekurytyzacja. Dzięki światowej marce, ogromnemu doświadczeniu, a także ogromnej bazie zaufanych klientów wiem, że zlecając im prowadzenie księgowości finanse mojej firmy znajdują się w rękach profesjonalistów. Zanim zdecydujesz się na konkretną firmę, dobrze sprawdź wszystkie inne oferty, aby mieć pewność, że wybrałaś najlepszą możliwą opcję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×