Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
art

Zmiana BZ WBK na Santander Consumer Bank

Recommended Posts

No i jednak klamka zapadła Chuck Noriss nawet nie pomoże i za dwa lata bedzie już tylko czerwone logo hiszpańskiego banku Santander zamiast starego dobrego, zielonego Banku Zachodniego. Wiecej tutaj: http://pozyczonlineprzezinternet.pl/marka-bz-wbk-jednak-ma-zniknac-z-rynku-w-dwa-lata

 

Pytanie jeszcze brzmi czy bedzie taniej? pewnie nie bo już od jakiegoś czasu rządzą tam Hiszpanie i poprawy nie było widać a ich kredytówki podrożały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest martyna

to bez sensu najpierw bz wbk przejeli kredytbank a niby za dwa lata znów zmiana bedzie ... i problemy to juz lepiej do innego banku przejsc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem, czy patrząc na zmiany zachodzące na rynku bankowym  nie będziemy mieli za jakiś czas oligopolu - wówczas ceny wwindują - ciekawe co na ta KNF?

 

Myślę, ze dalsza konsolidacja rynku bankowego jest nie do uniknięcia. Mali nie mają szans konkurować z takimi bankami jak PKO BP czy Pekao SA. Stąd co parę miesięcy mamy do czynienia z konsolidowaniem się mniejszych banków (vide" fuzja BZ WBO i Kredyt Banku). Faktem jest jednak, że i duże banki stają się większe, czego przykładam jest łączenie się PKO BP i Nordea Banku. Ta konsolidacja już trwa z parę lat - wystarczy sobie przypomnieć ile banków oferowało kiedyś kredyty hipoteczne. Czy ktoś pamięta chociażby Allianz Bank czy HSBC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×