Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
masterweb

Informacje o Walutach, Kredytach i inwestycjach

Rekomendowane odpowiedzi

market_logo_red.png

Witam wszystkich serdecznie. Chciałem przekazać wam kilka informacji na temat walut i lokat jak i inwestycji.

Strona internetowa:

http://www.marketinvest.pl

 

Znakomite informacje, newsy, jak i forum dyskusyjne. Można tam znaleść bardzo dużo ciekawych i przydatnych wskazówek takie jak:

-Kurs walut

-Wiadomości walutowe

-Inwestycje i lokaty

 

zapraszam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rossi

Co do kursów, to ja sprawdzam sytuację na Amronet.pl., gdzie też wymieniam walutę taniej niż w innych e-kantorach. W każdym razie dzięki za namiar, poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość celina

Rzeczywiście platforma Amronet ma sporo fajnych funkcjonalności. Nie tylko można śledzić sytuację na rynku forex, ale też skorzystać z kalkulatora walut bądż przelicznika korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość welma

Tak, to niewątpliwie przydatne. Mnie nawet bardzo. Gratuluję tak dobrze zorganizowanej strony Amronet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

Takie aplikacje jak kalkulator walut i kalkulator korzyści to doskonały pomysł i zachęta do korzystania z kantoru. Przekonałam  się dzięki temu jak dużo oszczędzam kupując walutę przez www.amronet.pl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonka

Nawet bez tego od razu widać, że transakcje w Amronet.pl się opłacają, aczkolwiek te kalkulatory rzeczywiście bywają pomocne:) Ogólnie cała strona jest fajnie, czytelnie zorganizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agnus

Tak, każdy poradzi sobie z obsługą i każdy zaoszczędzi pieniądze wymieniając w Amronet. Kursy przedstawiają się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hu_bercik

Nawet moich rodziców zdołałem przekonać. Mimo, że są już na emeryturze, radzą sobie bardzo dobrze z wymiana walut przez Amronet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemi

Nie dziwię się, obsługa jest intuicyjna, wszystkie zasady współpracy przystępnie opisane. Oczywiście nie tylko za organizację mogę pochwalić Amronet.pl- również za korzystną ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Naprawdę ekstra i nie chodzi mi tylko o funkcjonalność platformy, także o kursy , które w Amronet.pl są b. atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia

Duuużo lepsze kursy niż w pobliskim kantorze na mieście:) Przenoszę się na dobre do internetowego Amronetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Powiem Wam, że Amronet.pl nie tylko oferuje konkurencyjne kursy ale też super warunki. Można wymieniać na szybko, bez zbędnych formalności, zawsze uczciwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość celyyna

Pierwszy raz w życiu wymieniałam walutę internetowo- przez Amronet.pl właśnie. Bardzo to fajne i naprawdę łatwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tina

Też niedawno poznałam w praktyce ofertę Amronet.pl i cieszę się z tego. Nie tylko kupuję walutę po korzystniejszym kursie, ale też omijam wysokie koszty przelewów z zagranicy do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sokół

Już klika lat Amronet ładnie trzyma się na rynku, korzystałam z serwisu- wiarygodna platforma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amaranth

W porządku platforma. Odpowiednio nowoczesna, a zarazem prosta w obsłudze. No i dobre kursy Amronet oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość abracadab

Dzięki, podoba mi się ten kantor, głównie łatwa obsługa Amronet i klarowne zasady są dla mnie atutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolarz_uve

Dopiero teraz poznałeś ten kantor? Żałuj, bo ja już z 2 lata wymieniam w Amronet, a to duża oszczędność kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość antek

Dobrych kilka % taniej:) No i mam do AMRONETU zaufanie, dbaja by transakcje były bepieczne i szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz

Jakby nie patrzeć kredy jest obciążeniem, ale faktycznie wymiana w takich kantorach jak amronet.pl obniża raty. Amronet ma jeszcze tę zaletę, że bezpośrednio z kantoru można je spłacać, a więc redukujemy koszty przelewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz

Jakby nie patrzeć kredy jest obciążeniem, ale faktycznie wymiana w takich kantorach jak amronet.pl obniża raty. Amronet ma jeszcze tę zaletę, że bezpośrednio z kantoru można je spłacać, a więc redukujemy koszty przelewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×