Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
masterweb

Informacje o Walutach, Kredytach i inwestycjach

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc za granicą, odłożyłam dosyć sporą sumę pieniedzy. Chciałabym ją w jakiś sposób zainwestować, czy myślicie, że Fundusz Inwestycyjny to bezpieczna metoda? Korzystając z kalkulatora https://www.bphtfi.pl/kalkulatory/kalkulator-stop-zwrotu/ obliczyłam mniej więcej stopę zwrotu dla każdego Funduszu i jak narazie przemawia do mnie Subfundusz BPH Sarbowy, który charakteryzuje się dosyć niskim poziomem ryzyka. Jakie jest Wasze doświadczenie w tej materii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam pieniądze u nich wymieniaj.pl i powiem wam, że niczym się nie martwię, bo wiem, że mnie nie oszukają. Znajomy, który zajmuje się finansami mi ich polecił, a to o czymś świadczy.

 

Też korzystam z tego kantoru. Super jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Też uważam, że warto mieć zaufany kantor (biore pod uwagę tylko internetowe, do stacjonarnych już w ogóle nie chodzę). Osobiście wybrałam Amronet, zawsze chętnie tu zaglądam po walutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marian

Przekonałam się do wymieniaj.pl i na pewno nie zamienię ich na inny kantor. 

Ja tak samo. Przekonały mnie przede wszystkim niskie kursy i to, że dbają o bezpieczeństwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Dokładnie, zgadzam się z wszystkimi opiniami o wymieniaj.pl. Jeszcze tylko dodam, że serwis jest bardzo łatwy w obsludze, co na pewno jest wazne dla wielu osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard44

Wymieniam przez Amronet, przekonała mnie żona, która jest na bieżąco z takimi nowinkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lokka

A próbowaliście korzystać z Wymieniaj .pl? Wg mnie ma bardzo korzystny kurs, a sama operacja wymiany jest szybka i prosta.

Tak, korzystam z niego praktycznie za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Często wymieniam walutę bo jeżdżę często na wakacje/ferie/ weekendy. Staram się korzystać ile mogę. Gdybym miała wymieniać w stacjonarnych kantorach to już dawno bym sporo pieniędzy straciła. Przerzuciłam się na internetowe kantory a najbardziej podpasował mi właśnie wymieniaj.pl ma najlepsze kursy i bardzo szybko idzie transakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel38

Ja tylko na potrzeby firmy, ale bywają to spore kwoty. Szukałem więc wiarygodnego, solidnego kantoru w Internecie (stacjonarne już wykluczyłem, nie mam na to czasu).  Najbardziej odpowieni jest dla mnie Amronet.pl. Pełna funkcjonalność 24h na dobę przy dobrym kursie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz ddd

Co jest fajnego w wymieniaj.pl to to, że mają promocję dla nowych klientów. Mój brat mnie namówił, choć trochę się bałem skorzystac z internetowego kantoru, ale obecnie jestem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Internetowe kantory generalnie są dużo wygodniejsze, słyszałem o wymieniaj, ale jeszcze nie wchodziłem na ich stronę także niedługo sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasyl

Co jest fajnego w wymieniaj.pl to to, że mają promocję dla nowych klientów. Mój brat mnie namówił, choć trochę się bałem skorzystac z internetowego kantoru, ale obecnie jestem zadowolony. 

Ale czego się bałeś, bo nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek

Internetowe kantory generalnie są dużo wygodniejsze, słyszałem o wymieniaj, ale jeszcze nie wchodziłem na ich stronę także niedługo sprawdzę.

Akurat ja często korzystam z ich oferty także mogę Ci spokojnie polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gizmo44

Miliony klientów, w tym firm korzystają z e-kantorów i to się sprawdza, wręcz wychodzi na korzyść. Osobiście wybrałem amronet, szybka wymiana waluty, księgowanie środków z zagranicy także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czesław

Nie ma co się bać kantorów internetowych. Mają same zalety. Ja wymieniam w wymieniaj.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej porównać sobie kursy walut. Choć uważam, że w kantorach internetowych będą one zawsze znacznie korzystniejsze. Moim zdaniem kantory internetowe powoli wypierają te stacjonarne, a także oferty bankowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przedmiot

Dla mnie najkorzystniejszą ofertę przedstawia kantor wymieniaj.pl i z tegoż względu z niego korzystam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kremol

Dla mnie najkorzystniejszą ofertę przedstawia kantor wymieniaj.pl i z tegoż względu z niego korzystam;)

Fajny fajny oferta faktycznie w porównaniu z innymi dla mnie najbardziej sensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frank

Fajny fajny oferta faktycznie w porównaniu z innymi dla mnie najbardziej sensowna.

Jak sprawdzałem ostatnio kursy to moim zdaniem najlepiej z wymieniaj korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×