Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Rafał

Pośrednictwo kredytowe - najlepsza alternatywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym rozpocząć wątek,pośrednictwa kredytowego.
Prowadzę małą firmę jak wiadomo małe dochody,dużo pomysłów na rozwój i problem z wzięciem kredytu (Banki wypinają się na przedsiębiorców,małe firmy nie mają racji bytu).
Kilka miesięcy starałem się o kredyt w bankach i parabankach,miałem idealną historię w BIK i ani dnia spóznienia z niczym ! Tyle,że banki nie informują nas o jednym fakcie (oszuści) mianowicie,że każde zapytanie o kredyt odbiera punkty w BIKU (Tylko w naszym kraju jest to możliwe).Z wysokiego A w BIKU spadłem na C.Tym sposobem uniemożliwili mi staranie się o kredyt na najbliższe miesiące,ponieważ im więcej banków odwiedzisz tym zaczynasz być dla następnego banku mniej wiarygodny skoro byłeś już w wielu bankach i nie udzielono Ci kredytu następny bank tym bardziej po sprawdzeniu zapytań już tego nie zrobi.Cała prawda !
Wkurzyłem się maxymalnie mając pomysły na rozwój,pewność w odniesieniu sukcesu nie miałem na to gotówki,wtedy pomyślałem o jakimś pośredniku,byłem sceptycznie nastawiony,ale było to ostatecznie wyjście z sytuacji bo nawet w chwilówkach zostałem odrzucony co dla mnie było nie do pojęcia.Trafiłem na pierwszego pośrednika(Nie będe wymieniał firm)który przez miesiąc obracał moimi papierami,gubił je non stop coś musiałem kompletować,non stop czegoś brakowało,makabra !Nic z tego nie wyszło oprócz straty czasu,facet okrzykiwał się najlepszym,dwa biura w Warszawie itd. Nie pogada,jak przyszło co do czego to okazało się,że facet ma bardzo małe pojęcie o pośrednictwie.Byłem coraz bardziej załamany całą sytuacją do momentu aż trafiłem na stronę ... ,prosty wniosek dodatkowe informacje o zarobkach,tyle.W tym samym dniu otrzymałem telefon,poproszono mnie o 2 dokumenty ! Na drugi dzień byłem w pięknym znanym banku z przemiłą obsługą z minimum formalności uruchomiono mi kredyt taki jaki chciałem (Byłem w szoku,że tak szybko to wszystko przebiegło)Mega profesjonaliści ludzie,którzy tam pracują to nie młode leszcze are wykształceni finansiści z 20 letnim doświadczeniem i znajomością rynku finansowego.Jeśli boicie się,że coś wcześniej musicie wpłacać za rozpatrzenie wniosku to absolutnie nie ma czegoś takiego,są uczciwi i mówią otwarcie za swoją pracę po uruchomieniu kredytu przelewamy 8 % od kwoty kredytu na konto firmy,tyle.Jeśli ktoś powie,że to dużo albo wyciągnie inne złe wnioski to informuje,że ratują nam d*py kiedy wszystkie banki mają nas gdzieś płacimy im za pomoc i doświadczenie,które zdobywają ciężko latami dzięki takiemyu pośrednikowi mój biznes kwitnie coraz piękniej,bez tych pieniędzy w tej chwili nie miałbym już firmy.


 

Gorąco polecam wszystkim Skowronek finanse podaje stronkę :... ,nie są może mocno rozreklamowani,ale nie o to chodzi warto do nich zajrzeć,potrafią cuda i są mega uczciwi co się już prawie nie zdarza w tych czasach.


 

 Na koniec ostrzegam przed wszelkimi przedpłatami za usługi,to jest oszustwo smsy po 30 zł za rozpatrzenie wniosku itd.NIe dajcie się nabrać,takie firmy zarabiają krocie na przedpłatach,nie udzielając nigdy ani jednego kredytu !

Edytowane przez admin
Strona firmowa z brakiem pełnych danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał się rozpisałeś ale powiedz mi jedno co można powiedzieć o firmie która nie ma na stronie nawet polskich znaków w domyślnej czcionce oraz nie podaje pełnych danych teleadresowych? - Link do wywalenia aby ktoś się nie naciął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety internet daje możliwość wypowiedzi każdemu i nie wiemy tak naprawdę kto siedzi po drugiej stronie. Nie chcę tutaj oceniać postu Rafała, ale bardzo często takie posty mają na celu tylko reklamę jakieś strony.

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju usługi, w tym również doradztwa finansowego warto korzystać z doświadczeń znajomych. Takie opinie są najabardziej pomocne. Wiadomo, że zanim się nie podpisze umowy, czy przed tym jak wystąpią jakieś problemy to wszystkie firmy są miłe i przyjazne. Dopiero póżniej okazuje się, że nie wszystko jest takie kolorowe. Dlatego opinie znajomych, zaufanych osób które miały do czynienia z daną frimą są bardzo cenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zetknęłam z firmą vertusfinanse.pl, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych, jeżeli chodzi o konkurencyjność oferty. Znajomy mi ich polecał, ponoć bardzo rzetelna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×