Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
zatorski

Budżet na remont

Recommended Posts

Cześć, planuje remont swojego mieszkania. Remont będzie generalny, z wymianą elektryki, hydrauliki, nowe meble, karton gipsy itd. Ekipa będzie robiła wszystko oprócz kładzenia podłóg, malowania i skręcania mebli. Czy budżet 100 tysięcy starczy? Mieszkanie 92 metry. Jeżeli nie zmieszczę się w budżecie planuje przełożyć remont łazienki na przyszły rok, bo ta była niedawno robiona przez poprzedniego właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W obecnych czasach trzeba przyjąć od 2000-2500 tyś. za m.kw mówię tu o robociźnie z materiałami, chyba ze sam potrafisz coś zrobić wtedy jesteś w stanie dużo zaoszczędzić.

W sieci jest wiele poradników na temat remontu:

https://mojabudowa.pl/artykul/327_ciecie_gresu_tarczami_diamentowymi.htm

Na stronie jest kilka porad w zakresie cięcia gresu tarczami diamentowymi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem wynajmu mieszkania, ponieważ mogę Wam polecić ofertę, z której sam korzystam. Jeżeli są tutaj osoby, które szukają mieszkania dla siebie, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://wroclaw.mdr.pl , gdzie znajdziecie opcje wynajmu instytucjonalnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz 100 000 złotych na remont 92-metrowego mieszkania, to powinno wystarczyć, ale musisz dokładnie planować, kontrolować koszty i pamiętać o niespodziankach podczas remontu. Jeśli planujesz remont łazienki w przyszłości, zarezerwuj na to środki i nie wydawaj ich teraz na inne prace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że taki budżet powinien wystarczyć, ale pewnie warto byłoby rozpisać koszty przynajmniej tak więcej, by wiedzieć z czym będzie się miało do czynienia. Ekipa remontowa też powinna nakreślić koszty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malowanie ścian jest często nieodzowną częścią procesu remontu. Malowanie ścian ma wiele zalet, w tym odświeżenie wyglądu pomieszczenia, nadanie mu nowego charakteru oraz poprawę ogólnej estetyki. Jeśli nie wiecie na jaki kolor farby do ścian się zdecydować to zobaczcie sobie dulux próbnik. Mają bardzo szeroki wybór kolorów, więc z pewnością każdy znajdzie odpowiedni odcień do swojego wnętrza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×