Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

zatorski

Użytkownicy forum
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. grupowe ubezpieczenia na życie

  Plusem pracy na etacie jest to, że można skorzystać z ubezpieczenia grupowego. Ubezpieczenie grupowe, jest zwykle korzystniejsze od indywidualnego, bo nie bierze się w jego przypadku indywidualnych przypadłości, dolegliwości, wieku itd. Dlatego jak ktoś ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego: to moim zdaniem warto. Warto moim zdaniem zainteresować się jeszcze pakietami ubezpieczenia zwłaszcza zdrowotnego np tutaj na przykładzie Compensa: https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/compensa-zdrowie-1/ Różne warianty, z dużym współczynnikiem elastyczności.
 2. Szukam jakiegoś sprawdzonego stoiska handlowego. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Stoisko z przeznaczeniem na prezentację oferty firmowej. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 3. Szukamy jakiegoś zarządcy nieruchomości z przeznaczeniem do budynku firmowego (biuro składa się z 4 pomieszczeń o łącznej powierzchni 200 m kw). Chodzi przede wszystkim o usługę sprzątania, usuwania bieżących usterek itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 4. Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania CRM z przeznaczeniem do planowania działań, umawiania spotkań i lepszej organizacji pracy. Szukam również takiego z przeznaczeniem do przygotowywania ofert, ofertownaia. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 5. Zakup mieszkania na kredyt a ubezpieczenie

  Ubezpieczenie warto wykupić niezależnie od tego, czy mieszkanie zakupione zostało na kredyt czy za gotówkę. Mieszkanie to jest pewnego rodzaju dobro materialne, które może ulec uszkodzeniu, zalaniu, pożarowi lub innemu nieszczęściu. Zmniejsza się jego wartość a ubezpieczenie służy temu, aby owa wartość nie zmniejszyła się w nadmierny sposób. Zwykle jest tak, że masz dowolność wyboru. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych, dużych towarzystw ubezpieczeniowych np Compensa. Na https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/dom-i-mieszkanie/ Dopytaj jeszcze jak coś.
 6. Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania z przeznaczeniem do archiwizacji dokumentów. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 7. Zastanawiam się nad stworzeniem strony internetowej. Zależy mi na tym, aby była prosta, funkcjonalna, składała się z kilku podstron, formularza kontaktowego itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 8. Jakie oprogramowanie będzie waszym zdaniem najlepsze z przeznaczeniem do szeroko pojętego e-commerce? Szukam platformy sprzedażowej, do sprzedazy produktów z branży ubezpieczeniowo, kredytowej. Będą to książki, poradniki, filmy instruktażowe, specjalistyczne porady. A to wszystko właśnie w formie e-commerce. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 9. Jakie oprogramowanie najlepiej sprawdzi się z przeznaczeniem do stworzenia prezentacji multimedialnej - chodzi o jakąś formę rozbudowanej prezentacji. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 10. Czy waszym zdaniem, tego rodzaju forma współpracy: czyli zdalna pomoc informatyczna, sprawdzi się w praktyce? Jak to wygląda z waszej perspektywy? Chodzi o biuro obsługi klienta, składające się w sumie z 3 stanowisk.
 11. Kalkulatory OC

  Najlepiej taki który posiada w swojej ofercie dostęp do dużej ilości towarzystw ubezpieczeniowych. Chodzi przecież w dużym skrócie o to, aby jak najszerzej zarzucić sieć i wyłowić najkorzystniejszą ofertę. A umówmy się: w przypadku ubezpieczenia OC niezależnie gdzie pójdziemy, jest zakres oraz minimalne kwoty ubezpieczenia są wszędzie takie same. Wynika to z ustawy o ubezpieczeniach OC. Sprawdź jeszcze ofertę dostępną pod niniejszym linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc/kalkulator
 12. Czekam na spadek cen nieruchomości i będę chciał zakupić mieszkanie. Myślę, że w ciągu kilku miesięcy powinien pojawić się jakiś większy ruch na rynku. Otwartym pozostaje w związku z tym pytanie o to jakie ubezpieczenia trzeba wykupywać w kontekście zaciągnia takich kredytów? Mam tutaj na myśli ubezpieczenie zakupionego mieszkania, od utraty dochodu - jakieś jeszcze? Pytam, bo chcę wiedzieć na co mam się przygotować, zwłaszcza, że około 40% wartości nieruchomośći planuję sfinansować z własnych środków.
 13. Wygląda obiecująco. Założyłem konto i testuje. Dzięki za pomoc
 14. Opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Nie powinno być większych problemów z podjęciem decyzji. Odpowiednie zapytanie do google powinna w miarę sprawnie załatwić temat. Dobrej klasy, smaczny i zdrowy catering to połowa sukcesu. Jeżeli chodzi o koszta, to proponuję sprawdzić pod niniejszym linkiem: http://www.e-konferencje.pl/artykul/konferencja-biznesowa-nie-zapomnij-o-cateringu/2962/ Artykuł w którym tematyka ta została trochę szerzej opisana. Można tam znaleźć całkiem dużo przydatnych informacji.
 15. Takich ofert jest stosunkowo dużo. Szukaj przede wszystkim Google. Na podstronach z opisem szukaj porfolio. Jeżeli coś interesującego wpadnie Ci do oka, to wyślij zapytanie. Często jest tak, że na portalach aukcyjnych można trafić na interesujące oferty. Rzuć okiem jeszcze pod niniejszego linka: https://aliso.pl/projekty-graficzne/
×