Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

zatorski

Użytkownicy forum
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Wygląda obiecująco. Założyłem konto i testuje. Dzięki za pomoc
 2. Opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Nie powinno być większych problemów z podjęciem decyzji. Odpowiednie zapytanie do google powinna w miarę sprawnie załatwić temat. Dobrej klasy, smaczny i zdrowy catering to połowa sukcesu. Jeżeli chodzi o koszta, to proponuję sprawdzić pod niniejszym linkiem: http://www.e-konferencje.pl/artykul/konferencja-biznesowa-nie-zapomnij-o-cateringu/2962/ Artykuł w którym tematyka ta została trochę szerzej opisana. Można tam znaleźć całkiem dużo przydatnych informacji.
 3. Takich ofert jest stosunkowo dużo. Szukaj przede wszystkim Google. Na podstronach z opisem szukaj porfolio. Jeżeli coś interesującego wpadnie Ci do oka, to wyślij zapytanie. Często jest tak, że na portalach aukcyjnych można trafić na interesujące oferty. Rzuć okiem jeszcze pod niniejszego linka: https://aliso.pl/projekty-graficzne/
 4. Zależy jeszcze jakie funkcjonalnosci powinna posiadać taka aplikacja. A co za tym idzie, jaka technologia powinna zostać użyta do jej wdrożenia. Jeżeli ma być to jakiś podstawowy zestaw funkcjonalności, to w zasadzie nie powinno być z tym większych trudności. Proponuję wysłać zapytanie pod niniejszego linka: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/aplikacje-mobilne/
 5. Wygląda to całkiem sensownie. Z tego co widzę, to sporo popularnych sklepów jedzie na skrypcie od nich. A jeszcze kwestia własnej domeny - nie ma problemu z podpięciem? No i co w sytuacji chęci pozycjonowania takiej strony? Lub troche szerzej: działań marketingowych.
 6. Jak w praktyce działa ubezpieczenie od utraty pracy? Pytam w kontekście spłacanego kredytu oraz pewnej niepewności która pojawiła się na rynku. Sami wiecie jak to wygląda, w związku z tym pojawia się pytanie o zakup takiego ubezpieczenia, warunki kiedy i w jakich sytuacjach działa oraz jakie są ewentualnie wykluczenia z tym związane?
 7. Zastanawiam się całkiem poważnie nad możliwością założenia jakiegoś portalu internetowego o szeroko pojętej tematyce finansowo ekonomicznej. Miałoby to być już jakieś przyszłościowe rozwiązanie, które nie będzie generowało problemów w sytuacji w której trzeba będzie go rozwinąć o jakieś kolejne funkcjonalnonści, moduły itd.
 8. Szukam jakiegoś skryptu sklepu internetowego. Zastanawiam się całkiem poważnie nad uruchomieniem sklepu internetowego. Zastanawiam się tylko, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Chodzi o to, aby było to przyszłościowe rozwiazanie. Aby nie trzeba było zmieniać w sytuacji w której sklep się rozrośnie i owy skrypt dłużej już nie pociągnie.
×