Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

zatorski

Użytkownicy forum
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Ubezpieczenie od utraty źródla dochodu

  Tego rodzaju ubezpieczenie działa w ściśle określonych sytuacjach: gdy np kredytobiorca weźmie kredyt na wiele lat, ale nie ze swojej winy straci pracę: bo np firma popadła w tarapaty, doszło do redukcji etatów. W takiej sytuacji ciężar spłaty zadłużenia przejmuje na siebie towarzystwo ubezpieczeniowe. Pytanie jakie mogą być koszta z tym związane. Proponuję dopytać np tutaj: https://www.compensa.pl/
 2. Jaka jest procedura związana z założeniem stowarzyszenia? Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć: co gdzie i za ile?
 3. Zależy jak duży jest to parking. Pewnie trzeba to zrobić w taki sposób, aby było ładnie pod względem wizualnym. W związku z tym, moim zdaniem najlepiej będzie wykonać to z wykorzystaniem paneli ogrodzeniowych. Stosunkowo tanie, ale wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie. Tutaj proponuję sprawdzić: https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/panele-ogrodzeniowe/panele-ogrodzeniowe-1
 4. Chodzi o niewielki biurowiec: szukamy jakiegoś zarządcy nieruchomości do usuwania usterek, wykonywania drobnych prac naprawczych, dbania o instalacje czy elewacje. Budynek znajduje się we Wrocławiu. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć: co gdzie i za ile?
 5. Która firma kurierska najlepiej sprawdzi się waszym zdanie, do szybkiego przewozu dokumentów (chodzi o umowy, które trzeba będzie podpisać przy kliencie oraz odesłać do centrali).
 6. Jak wam się wydaje, jak będą zachowywały się kursy walut zagranicznych na przestrzeni kolejnych tygodni, miesięcy, lat? Czy warto waszym zdaniem inwestować w waluty obce i jeżeli tak, to w jakie?
 7. Szukam jakiegoś specjalistycznego oprogramowania typu B2B z przeznaczeniem do udostępnienia partnerom handlowym wglądu w ich indywidualną ofertę cenową.
 8. Mamy biuro z witryną. Pomieszczenienie nie jest duże, bo około 22 m kw. Ale ze względu na tą witrynę duże nasłoniecznienie pewnie ma to znacznie bo trochę szybciej się nagrzewa. W zwiazku z tym pojawia się pytanie o wybór klimatyzacji: odpowiednią moc itd. Moze ktoś przerabiał i miałby doświadczenia z tego zakresu?
 9. grupowe ubezpieczenia na życie

  Plusem pracy na etacie jest to, że można skorzystać z ubezpieczenia grupowego. Ubezpieczenie grupowe, jest zwykle korzystniejsze od indywidualnego, bo nie bierze się w jego przypadku indywidualnych przypadłości, dolegliwości, wieku itd. Dlatego jak ktoś ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego: to moim zdaniem warto. Warto moim zdaniem zainteresować się jeszcze pakietami ubezpieczenia zwłaszcza zdrowotnego np tutaj na przykładzie Compensa: https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/compensa-zdrowie-1/ Różne warianty, z dużym współczynnikiem elastyczności.
 10. Szukam jakiegoś sprawdzonego stoiska handlowego. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Stoisko z przeznaczeniem na prezentację oferty firmowej. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 11. Szukamy jakiegoś zarządcy nieruchomości z przeznaczeniem do budynku firmowego (biuro składa się z 4 pomieszczeń o łącznej powierzchni 200 m kw). Chodzi przede wszystkim o usługę sprzątania, usuwania bieżących usterek itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 12. Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania CRM z przeznaczeniem do planowania działań, umawiania spotkań i lepszej organizacji pracy. Szukam również takiego z przeznaczeniem do przygotowywania ofert, ofertownaia. Może ktoś już to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 13. Zakup mieszkania na kredyt a ubezpieczenie

  Ubezpieczenie warto wykupić niezależnie od tego, czy mieszkanie zakupione zostało na kredyt czy za gotówkę. Mieszkanie to jest pewnego rodzaju dobro materialne, które może ulec uszkodzeniu, zalaniu, pożarowi lub innemu nieszczęściu. Zmniejsza się jego wartość a ubezpieczenie służy temu, aby owa wartość nie zmniejszyła się w nadmierny sposób. Zwykle jest tak, że masz dowolność wyboru. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych, dużych towarzystw ubezpieczeniowych np Compensa. Na https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/dom-i-mieszkanie/ Dopytaj jeszcze jak coś.
 14. Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania z przeznaczeniem do archiwizacji dokumentów. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 15. Zastanawiam się nad stworzeniem strony internetowej. Zależy mi na tym, aby była prosta, funkcjonalna, składała się z kilku podstron, formularza kontaktowego itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
×