Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Sprytne rozwiazania w kuchni

Recommended Posts

Kuchnia. Z jakich sprytnych rozwiązań jesteście zadowoleni a z jakich nie, co się sprawdziło a co nie. Chodzi mi o wszystko np. rolety zamiast firanek, ekspres w zabudowie lub wolnostojący, ciekawe rozwiązania spiżarni itp.

Cargo magic corner w rogach, cargo wysokie space tower i poza tym same szuflady. W zabudowie 2 lodowko-zamrażarki obok siebie(tak miałam w starym domu) lub 2 wysokie (po 1.80m każdy) słupki lodówka i zamrażarka tak mam teraz i dla mnie rewelacyjne rozwiązanie. Polecam blat granitowy, nie trzeba żadnych podkładek pod gorące garnki/patelnie można na nim kroić siekać. Na kubki szklanki polecam ukrytą szufladę w zależności od ich wysokości tu se można dobrać. Dużo blatu roboczego. Zmywarka na pewno 60cm z szufladą ta się u mnie sptawdza na łyżki drewniane łopatki czerpaki itp i koszem. Blat wpuszczony pod okno. W ostatnim czasie zainwestowałam również w elegancką ceramikę: https://andyceramika.pl/dzbanki  Polecam przejrzeć sobie dzbanki ceramiczne na tej stronie :)

A94-D1.webp

Może nie jest to jakieś odkrycie, ale moim zdaniem sprytnym rozwiązaniem jest zmywarka kompaktowa. Czyli taka, w wersji mini :) Takie zmywarki są malutkie, więc zajmują mniej miejsca, niż standardowe. To ważne, szczególnie jak ma się np. kawalerkę. Super sprawa, ja ze swojej jestem bardzo zadowolona. Tutaj możecie poczytać o nich więcej: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-w-wersji-mini-czyli-zmywarka-kompaktowa-1600.html

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this