Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Ubezpieczenie auta

Recommended Posts

Witam ma problem dotyczy ubezpieczenia auta które kupiliśmy auto podobno jest ubezpieczone ale na kwitku jest inny numer rejestracyjny raczej wkradł się błąd z jedną literka. Czy te ubezpieczenie nadal jest ważne czy trzeba zgłosić się do ubezpieczalni aby to poprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ważność ubezpieczenia jest do sprawdzenia na stronie ufg. Ale pomimo tego warto jak najszybciej się przejść do agenta, bo nawet jeśli w systemie auto jest ubezpieczone to może różnie być z wypłatą odszkodowania w razie kolizji, gdy papiery się nie zgadzają. Kolejna sprawa to jeśli samochód nie ma ubezpieczenia to OC musi zostać wykupione jeszcze tego samego dnia co dzień zakupu, aby uniknąć kary. W sprawie ubezpieczenia zerknijcie sobie do Compensy: https://www.compensa.pl/ Mają niezłe warunki ubezpieczeniowe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego by unikać jakikolwiek problemów ja sprawdzam dokładnie ubezpieczalnie na stronie  https://superpolisa.pl/partner/ubezpieczenia-pocztowe/ . Tam znalazłam między innymi Agro TUW gdzie warunki ubezpieczenia był dla mnie tak atrakcyjne że od razu podpisałam pełen pakiet na kilka lat 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takimi sprawami zajmuje się mój małżonek. Ja jedynie jeśli chodzi o ubezpieczenia ostatnio wyszukałam niezłą ofertę ubezpieczenia sportowego https://tueuropa.pl/ I tak mąż musi jeszcze przyjrzeć się bliżej ofercie i to on podejmie decyzję, ja po prostu nie mam do tego głowy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×