Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Producent opakowań

Recommended Posts

Napisz coś więcej -  bo trudno jest Ci doradzić - każdy producent opakowań ma swoją specjalizację, opakowania papierowe, kartony zbiorcze, o. foliowe, torby, pudełka itp..dodatkowo czy interesuje cię jakiś ogólny produkt czy finalny - spersonalizowane opakowanie z nadrukiem - bo wtedy bardziej lista drukarni bardziej się przyda....

Polecam na pewno kontakt z nimi:

https://www.fingerprint.pl/opakowania-kartonowe-z-nadrukiem-lodz/

Firma oferuje opakowania kartonowe z nadrukiem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to też zależy jakich opakowań konkretnie szukacie. Najbardziej popularne są opakowania tekturowe, kartony, ale także i folie. Tu jednak folie taniej wychodzą i na pewno łatwo w np. taką folie stretch zapakować dosłownie wszystko. Sprawdźcie sobie tu firmę https://sklep.grala.com.pl/pakowanie/folia-stretch/ jak będziecie szukać właśnie tego typu opakowań dla swojej firmy. Można tu liczyć na wszystkie rodzaje foli, także i na te ekologiczne, biodegradowalne.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednym z najbardziej powszechnych elementów służących do zapakowania i bezpiecznego przetransportowania materiałów delikatnych jest folia bąbelkowa! Ten od lat niezawodny i sprawdzony sposób na amortyzacje przedmiotów i skuteczną ochronę podczas transportu daje niemal stuprocentową gwarancję braku uszkodzenia. Folia bąbelkowa doskonale dopasowuje się do kształtu produktu, jest dość elastyczna, dlatego będziesz mógł bez trudu zapakować w nią niemal każdy przedmiot. Możecie również skorzystać z wielu innych materiałów opakowaniowych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić hurtownię opakowań oraz naczyń - https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/opakowania-plastikowe/136. Korzystam z ich oferty od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony. Wiele świetnej jakości opakowań oraz naczyń za rozsądną cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej byłoby poszukać w internecie, takich producentów wbrew pozorom w Polsce nie brakuje, ważne jednak by były one certyfikowane, zwłaszcza jeżeli mają być na jedzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×