Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

 

Masz kilka możliwości pozyskania finansowania dla biznesu 
dotacja z urzędu pracy 
dotacja z unii europejskiej - taka dotacja jest jednak trudna ponieważ unia dotuje jedynie określone rodzaje biznesów,poza tym trzeba mieć opracowany plan biznesowy 
oraz uzyskanie finansowania - w banku moze być trudno bo banki niechętnie dotuja nowe biznesy. O wiele łatwiej będzie w firmie prywatnej: 
http://pozyczyconline.pl/2018/11/05/dlaczego-pozyczka-pozabankowa-jest-dobra/

Niestety ale brak budżetu to częsta przyczyna niepowodzej nowych firm.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy taką opcję jak linia kredytowa brałeś w ogóle pod uwagę? Moim zdaniem warto przynajmniej dowiedzieć się więcej. Korzystając z okazji, mogę zarekomendować Ci materiał na ten temat. W tym https://www.casfera.pl/karta-i-linia-kredytowa-z-7-perspektyw/ artykule masz wszystko dokładnie wyjaśnione. Wystarczy wygospodarować trochę wolnego czasu, zajrzeć, poczytać i co za tym idzie zdobyć nowe informacje. Aczkolwiek opcję w tym przypadku są różne. Daj znać, na co ostatecznie się zdecydowałeś. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak to jest u was z zatrudnianiem nowych pracowników? Zatrudniacie pracowników, czy prowadzicie jednoosobowe działalności? Ostatnio, szukając informacji w sieci na temat zatrudniania pracowników, natknąłem się na ten blog https://www.gamfi.com/blog/ , gdzie można znaleźć artykuły na ten temat. Może was zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×