Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

 

Masz kilka możliwości pozyskania finansowania dla biznesu 
dotacja z urzędu pracy 
dotacja z unii europejskiej - taka dotacja jest jednak trudna ponieważ unia dotuje jedynie określone rodzaje biznesów,poza tym trzeba mieć opracowany plan biznesowy 
oraz uzyskanie finansowania - w banku moze być trudno bo banki niechętnie dotuja nowe biznesy. O wiele łatwiej będzie w firmie prywatnej: 
http://pozyczyconline.pl/2018/11/05/dlaczego-pozyczka-pozabankowa-jest-dobra/

Niestety ale brak budżetu to częsta przyczyna niepowodzej nowych firm.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy taką opcję jak linia kredytowa brałeś w ogóle pod uwagę? Moim zdaniem warto przynajmniej dowiedzieć się więcej. Korzystając z okazji, mogę zarekomendować Ci materiał na ten temat. W tym https://www.casfera.pl/karta-i-linia-kredytowa-z-7-perspektyw/ artykule masz wszystko dokładnie wyjaśnione. Wystarczy wygospodarować trochę wolnego czasu, zajrzeć, poczytać i co za tym idzie zdobyć nowe informacje. Aczkolwiek opcję w tym przypadku są różne. Daj znać, na co ostatecznie się zdecydowałeś. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak to jest u was z zatrudnianiem nowych pracowników? Zatrudniacie pracowników, czy prowadzicie jednoosobowe działalności? Ostatnio, szukając informacji w sieci na temat zatrudniania pracowników, natknąłem się na ten blog https://www.gamfi.com/blog/ , gdzie można znaleźć artykuły na ten temat. Może was zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest naprawdę sporo ofert jeżeli chodzi o finansowanie firmy tylko trzeba dobrze poszukać. Prowadząc firmę też warto oszczędzać i nie kupować byle czego tylko starać się naprawiać to co się zepsuło. Nawet zwykłą plandekę można bardzo łatwo naprawić wykorzystując zestawy naprawcze. 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

taśma do naprawy plandek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o finansowanie firmy to warto przyjrzeć się produktom faktoringowym oferowanym przez aforti factor. Małe i średnie firmy często borykają się z płynnością dlatego że klienci nie płacą na czas faktur. Zamiast pożyczać pieniądze można po prostu skorzystać z faktoringu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×