Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

ArturKredyty

Użytkownicy forum
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ArturKredyty last won the day on July 13 2015

ArturKredyty had the most liked content!

1 Follower

About ArturKredyty

 • Rank
  3 stopień

Contact Methods

 • Strona WWW
  https://finansepoludzku.pl

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

738 profile views
 1. Pożyczka dla firm pozabankowa

  Wszystko jak zawsze zależy. Przy pożyczkach dla firm jest na rynku trochę opcji, ale są różne. Pytanie czy firma ma zabezpieczenie, czy to jest jednoosobowa działalność, czy są obroty na koncie firmowym, i jak wygląda BIK i dochody. Wtedy można coś dobrać. A z pozabankowymi na firmę to najlepiej wybierać to, czego w BIK potem nie będzie widać.
 2. Jaki kredyt konsolidacyjny

  Co oznacza sprawdzony doradca ? Jak sprawdzić doradcę kredytowego? Kredyt konsolidacyjny zazwyczaj nie jest aż tak prosty i opłacalny jak by się mogło wydawać. Przynajmniej teraz, przy sporych jeszcze stopach procentowych, przy sytuacji gdzie wiele osób ma nadal niższą zdolność kredytową. Trzeba przecież pamiętać, że konsolidacja ma też swoje wady. Możemy wydłużyć okres spłaty, zmniejszyć ratę, ale kosztem dodatkowych kosztów ( np. prowizja) oraz spłacania większej kwoty. Konsolidacja to dobra opcja głównie dla osób z bardzo drogimi kredytami, lub z parabankami, żeby się ich pozbyć.
 3. Praca na 2 etaty aby wyjść z długów

  Zdecydowanie bardzo ważne będzie po prostu zwiększanie zarobków. Możesz sprzedać to co niepotrzebne, możesz pracować i na dwa etaty. Tylko tu ważne, by pracować za dobre pieniądze, coraz większe a nadwyżki przeznaczać na nadpłatę zobowiązań.
 4. Skok Stefczyka

  Obecnie procesować wniosek w SKOK można na odległość, przez telefon, potem dosłać dokumenty na mail i dopiero na koniec umówić się na podpisanie umowy w oddziale
 5. Skok Stefczyka

  SKOK-i są objęte nadzorem jak banki. Czy warto brać tam kredyty? To zależy. Jeśli szukasz najtańszej oferty na rynku, to pewnie nie. Ale jeśli masz gorszą zdolność, słabszą ocenę w BIK, miałeś jakieś problemy, to zamiast szukać na rynku pozabankowym SKOK-i będą bezpieczniejsze i tańsze niż parabanki. Co prawda większość ma analizy podobne do bankowych ( szczególnie Stefczyk) ale nadal są one bardziej przychylne, elastyczne. A SKOK-ów nadal trochę mniejszych, regionalnych jest. Np. Progress, Wisła, Szopienice, można poszukać w swojej okolicy jeśli mamy gorszą sytuację i coś uda się być może uzyskać.
 6. Hazard - jak sobie poradzić

  Na pewno musi sobie uświadomić że ma problem i jakie są konsekwencje. A one dotykają całe otoczenie. Swego czasu miałem mnóstwo klientów z hazardu, ( na konsolidacje chwilówek) to znaczy zadłużających się w szybkim tempie w chwilówkach z powodu konieczności odegrania sie. W parę miesięcy można nabrać kilkanaście chwilówek, parę kredytów, zrujnować finanse rodziny i swoje zdrowie. Podstawa to odcięcie, powiedzenie rodzinie, ośrodek, brak dostępu do kasy i terapia. Wtedy jest dopiero jakaś podstawa do tego by pracować. A konsekwencje zostają, długi trzeba spłacać, więc praca też jakąś formą terapii potem będzie.
 7. -> Oszczędzanie to jedno, ale w finansach ważne jest też zarabianie. Jeśli pracujesz etacie i masz mało czasu to też możesz postarać się o dodatkowe dochody do budżetu, zapraszam do nowego artykułu a w nim 19 prostych sposobów na dodatkowe dochody http://artursarnecki.eu/19-prostych-sposobow-na-dodatkowe-dochody/
×