Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o alternatywnych dla lokat, czy też kont bankowych, tudzież funduszy inwestycyjnych, sposobach inwestowania? Chodzi mi tutaj np. o inwestycje w złoto. Czy uważacie, że nie jest to zbyt ryzykowne? Ja na przykład zastanawiam się ostatnio nad przystąpieniem do Klubu Inwestycyjnego Pay Trade. Sprawa również rozchodzi się o złoto. Ponoć jest to sprawdzona i wiarygodna, pewna w 100% firma. Inwestorzy zrzeszeni w klubie mają dostęp do atrakcyjnych cen złota z Mennicy Śląskiej oraz Mennicy Wrocławskiej. Co o tym myślicie? Tu jest link do ich stronki internetowej: www.paytrade.eu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto zawsze pozostanie najpewniejszą lokatą kapitału mimo ostatnich ataków na nie i obniżek cen złota. Pieniądz papierowy można drukować praktycznie bez końca a zasoby złota są ograniczone. Inwestowanie w złoto jest wiec dobrym pomysłem.

 

Niestety powstaje też dużo fałszywych praktyk. Mówię tutaj o wstawkach wolframowych w sztabkach złota albo o piramidach finansowych które hurtowo kupują więcej złota by potem go odsprzedawać. Oczywiście aby hurtem kupić trzeba mieć pieniądze które zazwyczaj wpłacają nowi klienci jako wpisowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam ciekawy system inwestowania. Bardzo prosty. System PAMM staje sie ostatnio coraz bardziej popularny. Wybieramy tradera i zasilamy jego konto odpowiednią kwotą. Minimalna inwestycja to zaledwie 100 USD. Zwrot z inwestycji od 50 do 75% w zależności o wysokości wpłaconego kapitału. Broker Instaforex udostepnia wlasnie takie konta. 
 
Przykładowe konto PAMM tradera ze stabilnym wzrostem
 
widget.php?user=1060650&type=8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest nam określić do końca co jest bardziej a co mniej ryzykowne dla nas. Jeśli czujecie się na siłach i wiecie, że cały mega ogromny rynek finansowy jest Wam dobrze znany to wiecie co robić, a jeśli potrzebujecie konsultacji w tej sprawie to polecam doradca finansowy Kielce Sam korzystałem z ich pomocy i jestem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by znalazł złoty środek dla inwestycji to pewnie by się nim z nami nie podzielił. Złoto chyba zawsze idzie w górę w przypadku różnych kryzysów na rynkach finansowych. Jak pisał Malfoy pieniądz zawsze można dodrukować, a złoto ma wartość samą w sobie jako metal szlachetny którego jest dość mało.

 

Wracając do tematu to są różne alternatywne formy inwestowania. Można inwestować w dzieła sztuki czy winna. Podobno ta druga możliwość jeszcze jakiś czas temu była bardzo opłacalna. Nie wiem jak to wygląda teraz. Wiadomo, jednak że alternatywne inwestycje nie oznaczają że będą one bardziej bezpieczne czy lepiej zyskowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo

Moim zdaniem Pay Trade to dobra inwestycja. Sorry, ale obecnie i grunty i lokaty nie są żyłą złota. Lokaty mają śmieszne oprocentowanie, a grunty raczej mają trend spatkowy. W Pay Trade są jedne z najlepszych cen złota i srebra w Europie, poza tym mają różne produkty, a prowizja wypłacana jest w każdy piątek. Można tam zarobić i to sporo - trzeba mieć tylko trochę kasy i chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z mateo. Pay Trade to obecnie jedna z najlepszych inwestycji. Warto zapoznać się z Klubem idąc na Golden Day One (jest to kilkugodzinny Business Lunch, gdzie potencjalni Klubowicze zapoznają się z Klubem). Dzięki Pay Trade można np w kilku prostych krokach mieć firmę w Anglii. Klub daje naprawdę wiele możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły inwestorzy na czasz spowolnienia czy
kryzysu skłaniają się w kierunku kruszców – złoto będzie jednym z nich. Zalecam
jednak ostrożność przy wyborze rodzaju inwestycji w złoto – nie wszyscy kupują
sztabki złota, część społeczeństwa poszukuje funduszy w złoto, lokat opartych o
złoto itp. Jeśli operator takiej inwestycji jest bankiem lub funduszem inwestycyjnym
to OK. Jeśli jednak jest to firma prywatna, to zalecam rozwagę. Nie chcemy mieć
przecież kolejnych przypadków Amber Gold. Zanim zainwestujemy chociaż sprawdżmy
czy firma nie widnieje na liście ostrzeżeń KNF.


 

Pozdrawiam

M.J.

Bankiera.pl


 

www.Bankieria.pl
– portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta,
kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Knf w tym przypadku nie ma właściwie sensu ponieważ PayTrade z tego co mi wiadomo nie świadczą żadnych usług finansowych więc wcale nie jest im to potrzebne, troche to bez sensu ale na te listy trafią zupełnie przypadkowe firmy - znam kilka takich przypadków, a procesowanie się o niesłuszne umieszczenie trwa potem lata :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkowe nie wiem – zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem tylko banki mają prawo przyjmować od ludności wkłady pieniężne w formie
lokat, czy na rachunkach bankowych (pomijam tu fundusze inwestycyjne), które są obarczone ryzykiem. Wszelkie legalne TFI, Banki itp. jednostki które oferują inwestycje muszą spełnić szereg wymogów formalnych i ostrożnościowych narzucanych przez KNF. Jeśli wspomniana inwestycja polega na tym, ze za pieniądze otrzymam faktycznie złoto – to jest to bezpieczna inwestycja. W innym wypadku zalecana jest ostrożność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak tak, rzecz w tym że jedyny koszt tutaj to wpisowe do klubu - no ale to normalna opłata chyba w każdej instytucji. troche słyszałem o zasadach na jakich klub działa od członków i zdecydowanie w tym przypadku ta lista to jakieś abstrakcyjne nieporozumienie. Głowną zaletą członkostwa jest to, że dostaje się ciekawe oferty i pakiety u partnerów paytrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie zgodzę się z tobą - amber gold to zupełnie inny system dzialania.

tutaj możesz kupić złoto bezpośrednio od firmy która sprzedaje metale szlachetne - wszystko jest w bezpiecznym miejscu masz to "fizycznie". więc wg mnie taka inwestycja jest lepsza niż "wirtualny" pieniądz który może w każdej chwili zniknąć no ale to moja opinia. generalnie najważniejsza jest dywersyfikacja - jesli inwestujesz w różne tematy, masz większe szanse na zysk i bezpieczeństwo ale to chyba kazdy wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może najlepiej zainwestować w ziemię, grunty? Coś w tym rodzaju w każdym razie. Co sądzicie o tym?

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Idealna alternatywa dla lokat czy innych popularnych form inwestowania. Zainwestowałem w grunty rolne na mazurach i jestem zadowolony. Przez te 2 lata jestem dużo bardziej do przodu niż dałaby mi to jakakolwiek lokata. Ryzyko inwestycyjne praktycznie żadne, wartość gruntów nie zejdzie poniżej inflacji, więc w najgorszym małoprawdopodobnym scenariuszu wyjdziemy na zero. Trend wzrostowy utrzymuje się cały czas i tak za pewne pozostanie, kwestia tylko na jak wysokim poziomie będzie utrzymywał się. Mazury to perełka na skalę światową i jest oczywiste, że popyt na grunty w pobliżu wielkich jezior będzie nieustannie rósł, a to będzie powodowało ciągły ich wzrost wartości. Osobom zainteresowanym taką inwestycją polecam formularz kontaktowy na stronie: rodzinneinwestycje.eu dzięki, któremu skontaktuje się z wami doradca i przybliży szczegóły oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oszukujmy się, każdy widzi jakie są czasy - jak sam nie zadbasz o swoje finanse to nawet nie pytaj co Ci zostanie na starość... powiem tylko tyle - to nie jest klub ani biznes dla każdego. jesli ktoś myśli szerzej o finansach i zarabianiu, ma w sobie dużo motywacji i samozaparcia to się w tym odnajdzie. ale to jest nowoczesny system - trzeba przestawić swoje myślenie o 180 stopni które wpoiły nam media itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieruchomości to bardzo dobry sposób inwestowania. Polecałabym jednak zainwestować w mieszkanie w turystycznej miejscowości. W przypadku większych funduszy Sopot.  W przypadku mniejszych może Rumia ? Jakiś czas temu przeglądałam sobie tam inwestycje : http://www.mieszkaniarumia.pl/ i napiszę Wam,że zainwestowanie pieniędzy właśnie w tej miejscowości to bardzo dobry sposób. Znajduje się blisko morza, dobry dojazd do Trójmiasta. Jak i morza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×