Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ambrę Gold chciało kupić działkę w Gdańsku żeby pobudować centrum handlowe. Jednak do transakcji nie doszło może, dlatego że Parabnk upadł.

Marcin P. Zdążył przelać dla sprzedawcy 8 mln złoty na konto. Prokuratura chce odzyskać te pieniądze.

 

Myślę, że w tym rejonie gdzie to się ma budować (miało) to może być jakiś happy suprise;) może te złoto? Którego szukają wszyscy? Jeszcze jedno ciekawe, na co wyda to prokuratura? Na wypłaty dla innych? Czy jak bo nie wiem?.. Co myślicie?

Jako że Ambrę Gold upadło tak nisko, nie mają dosłownie nic? Mianowicie „nic” nie można tego tak ująć. Ponieważ mają coś, co szuka cały kraj. Myślałem żeby odzyskać trochę pieniędzy to może by sprzedali komputery, drukarki, czy coś. Jak ktoś namierzy jakieś aukcje proszę o link? Wiem, że auta już zostały sprzedane;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem czy drukarki i komputery będą w stanie pokryć kwotę rozszczen i zobowiązań jakie jest dłużny Amber Gold. Co zaś się tyczy aukcji - pewnie nie będą dostępne tak w obiegu publicznym, tylko np na licytacjach komorniczych czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie masz rację, mało sprzętu mieli podobno. Jednak dobry pomysł dałeś 120kilo ;) też bym sobie jakiegoś kompa złozył z ich części, mówił bym że mam złoty komputer ;)

może złoto ukryte jest gdzies w dyskach, kartach graf. czy w kompie ;)

 

nie no żarty, ale sytuacja zarobiła się masakrycznie. Czytałem że mają ładne symki już uzbierane, jednak zabezpieczenia idą w jego żonę.

no grunty, auta około 120 jak się nie mylę, ciekawe zkąd tyle mieli. Nie no samo to może pokryc jakieś koszta.

ciekawe ile cała sprawa będzie jego kosztować. Bo US tego napewno nie pokryje. Sam miałem lekki wyrok, ale nie było to nic powaznego tzn: wyrok . poszkodowany w wypadku byłem i kumpel był oskarżony. poprosił sąd o zwolenienie jego z opłat itp pisemko, pozło udało się ponad 2tyś było.

 

kumpli szanuje jak braci, dlatego mam popracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Amber Gold też była taka sytuacja, że oni transferowali tą kasę do jakiś swoich innych firm. Nawet w mediach się mówiło, że mieli utworzyć Amber Gold Spółkę Akcyjną czy jakoś tak i tam niby były transferowane spore środki. Przecież właściciele firmy pewnie wiedzieli co się dzieje i jak sprawa się rozwinie, rozsyłali pieniądze gdzie się da żeby póżniej komornik miał jak najmniej do podziału przy upadku firmy.

 

Mnie to dziwi jak Plichta mógł założyć taką instytucję finansową jak Amber Gold po tym jak kiedyś już oszukał ludzi. Z tego co pamiętam otworzył w jakimś mieście punkt za pośrednictwem którego można było dokonywać różnych opłat czyli prąd itd. Wtedy niby oszukali ludzi na kilkaset tysięcy złotych. Z tego co pamiętam dostał jakiś wyrok w zawiasach, a całą kasę oddał poszkodowanym. No ale taka osoba nie powinna dostawać pozwolenia na prowadzenia takiej firmy, która zbiera depozyty od klientów.

 

Że ludzie uwierzyli w tak wysokie zyski to jedno, ale że nasze "państwo" pozwoliło na coś takiego to się w głowie nie mieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu kupi tam kupi, tu sprzedam, tam zamieni. Tak działa to wszystko. Dlaczego jak robiło się gorąco to wszyscy zniknęli w jeden dzień. Podobno jakieś osoby uciekły do niemiec, tam jest cała kasa jestem tego pewny. Marcin nie jest głupi i wie, że jak wyjdzie będzie dalej hulaj dusza. Jak i wie doskonale, gdzie spoczywają jego pieniądze. Jednak myślę że gdzieś głęboko pod ziemią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham ten temat nie wiem dlaczego, ale jakoś dziwnie nic nie słychać o Marcinie i ogólnie , chyba sprzątaczka zamiotła wszystko pod dywan razem z naszymi politykami, panem tuskiem, jego synem, i ogólnie wszystkich. Może pan Marcin nie jest w pudle tylko gdzieś sobie siedzi ale w domu, bo niby tak jest, że niby jest ale go nie ma taki fantom ;) nie wiem, ale wiem że to wyjdzie i tak..

 

w więzieniu to raczej jego nie ma tam media nie wejdą wiec się nie dowiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amber gold zakończył swoje działanie może dlatego że nie ma co już szukać, oszukiwać, i nabierać ludzi, szukałem tematu o tych co zostali oszukani ale nie wiem czy odzyskali chodz trochę pieniędzy czy coś nic zero nie słychać, wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandemia koronawirusa na świecie – co dalej z polską gospodarką?

 

 

cześć obywatelu   Zapewniam ci fundusze inwestycyjne na prywatne pożyczki między osobami prywatnymi w czasach pandemii   jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub czegoś innego; jesteśmy do Twojej dyspozycji   jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, skontaktuj się ze mną   kwota pożyczki: .....?   termin spłaty: .....?   Whatsaps: pamiętaj, że żaden wiarygodny i legalny bank nie korzysta z tego kanału.   olgaelena0001@gmail.com   dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×