Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Wynajęcie biura dla firmy

Recommended Posts

Warto zastanowić sie nad tym jakie są Twoje potrzeby. Należy zacząc od analizy biznesu, wymagań i możliwości swojego biznesu, a także określenia budżetu. To pozwoli zawęzić poszukiwania. Siedziba powinna być idealnie skrojona pod profil działalności. Inaczej sprawa wygląda w przypadku nowych przedsiębiorców i tych, którzy na rynku istnieją już dłużej oraz mają doskonale zidentyfikowane potrzeby.

Zobacz sobie na stronę

https://www.finanseosobiste.pl/artykuly/biura-na-wynajem-5-kwestii-na-ktore-nalezy-zwrocic-szczegolna-uwage.html

Jest tutaj opisanych wiele elementów jakie warto wziac pod uwagę przy wynajmie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mus to mus:) Dobra lokalizacja będzie bardzo ważna, a i też warto żeby było gdzie zaparkować w pobliżu biura. Ścisłe centrum może być pod tym kątem problematyczne oczywiście. Jak macie własne biura to powinniście pomyśleć o odpowiednim urządzeniu, tak żeby prezentowało się nowocześnie i też ergonomicznie. Wygoda pracowników jest bardzo ważna. Tak propozycje od https://mikomaxsmartoffice.com/pl/hushwork-sposob-na-bezpieczna-prace-w-biurze/ na meble biurowe, a także takie rozwiązania jak kabiny, budki telefoniczne sprawdzą się super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz też założyć swoje własne laboratorium. W dobie pandemii może okazać się ono całkiem dobrym pomysłem na biznes. Firma Renggli ma w ofercie specjalistyczne meble i inne akcesoria takie jak dygestorium laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/dygestoria-laboratoryjne/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Edited by miriam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz fundusze to możesz wynająć. Ale w dużych miastach jak np. Warszawa, to spory wydatek. I lepszą opcją jest alternatywa w postaci wirtualnego biura. Popatrz tu https://wirtualnebiuro360.pl/  . Oni mają ofertę biur wirtualnych. Kilka adresów do wyboru, wszystkie w atrakcyjnych lokalizacjach. Koszt niewielki, a więc optymalizujesz wydatki. Możesz też zyskać wsparcie na różnych płaszczyznach biznesowych, a to ważne zwłaszcza na początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ważne jest, aby zadbać, aby wynajmowane biuro posiadało dobre półki na dokumenty z https://ofisfera.pl/pl/artykuly-biurowe/przechowywanie-i-organizacja-dokumentow/polki-na-dokumenty , aby usprawnić przechowywanie i wyszukiwanie ważnych dokumentów. Półki na dokumenty powinny być wykonane z solidnych materiałów i muszą być odpowiednio oznaczone, aby ułatwić wyszukiwanie. Ważne jest, aby wybrać półki z odpowiednimi zabezpieczeniami, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu dokumentów. Półki na dokumenty powinny być dostosowane do miejsca, w którym się znajdują i ich wielkość powinna zostać dopasowana do ilości dokumentów, które mają być przechowywane. Półki na dokumenty mogą być wykon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli szukamy biura dla firmy, powinniśmy zadbać, również o bezpieczeństwo danych naszych klientów lub pracowników, chodzi konkretnie o dane osobowe. Warto wiedzieć, co grozi nam jeśli zaniedbamy nasze obowiązki w tym zakresie -  https://publicystyka.lca.pl/legnica,news,91434,Rekordowe_kary_pieniezne_od_UODO.html . Karty finansowe, jakie nakładają instytucje w przypadku wykryciu takich wycieków, bywają naprawdę duże, to od tego zależy również nasze bezpieczeństwo, dlatego prowadząc firmę, bezpieczeństwo danych osobowych, powinniśmy traktować priorytetowo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że jedną z lepszych opcji jest wynajęcie biura wirtualnego. Tutaj https://wirtualnebiurowarszawa.info/2021/01/08/usluga-wirtualnego-biura-dobre-rozwiazanie/ przeczytacie o plusach takiego rozwiązania. Prowadząc działalność gospodarczą czy spółkę z o.o., szczególnie w pierwszej fazie działalności, ciężko jest pokryć koszty czynszu lokalu biurowego, koszty zakupu mebli biurowych czy urządzenia wielofunkcyjnego typu fax-skaner-drukarka, nie mówiąc w ogóle o kosztach personelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanów się dobrze, czy aby na pewno potrzebujesz biura. To spore koszty. Jeśli startujesz to takie biuro może Cię przerosnąć. Znam takie przypadki. Nie potrzebujesz biura, żeby wszystko ogarnąć. Np. dokumenty - w swojej firmie na przykład mam elektroniczny obieg dokumentów i nie potrzebuję biura, ciężkich segregatorów. Elektroniczny obieg dokumentów sprawia, że nie musisz mieć fizycznej lokalizacji. Moim zdaniem warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Edited by fcrooks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×