Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Wynajęcie biura dla firmy

Recommended Posts

Warto zastanowić sie nad tym jakie są Twoje potrzeby. Należy zacząc od analizy biznesu, wymagań i możliwości swojego biznesu, a także określenia budżetu. To pozwoli zawęzić poszukiwania. Siedziba powinna być idealnie skrojona pod profil działalności. Inaczej sprawa wygląda w przypadku nowych przedsiębiorców i tych, którzy na rynku istnieją już dłużej oraz mają doskonale zidentyfikowane potrzeby.

Zobacz sobie na stronę

https://www.finanseosobiste.pl/artykuly/biura-na-wynajem-5-kwestii-na-ktore-nalezy-zwrocic-szczegolna-uwage.html

Jest tutaj opisanych wiele elementów jakie warto wziac pod uwagę przy wynajmie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mus to mus:) Dobra lokalizacja będzie bardzo ważna, a i też warto żeby było gdzie zaparkować w pobliżu biura. Ścisłe centrum może być pod tym kątem problematyczne oczywiście. Jak macie własne biura to powinniście pomyśleć o odpowiednim urządzeniu, tak żeby prezentowało się nowocześnie i też ergonomicznie. Wygoda pracowników jest bardzo ważna. Tak propozycje od https://mikomaxsmartoffice.com/pl/hushwork-sposob-na-bezpieczna-prace-w-biurze/ na meble biurowe, a także takie rozwiązania jak kabiny, budki telefoniczne sprawdzą się super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz też założyć swoje własne laboratorium. W dobie pandemii może okazać się ono całkiem dobrym pomysłem na biznes. Firma Renggli ma w ofercie specjalistyczne meble i inne akcesoria takie jak dygestorium laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/dygestoria-laboratoryjne/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Edited by miriam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz fundusze to możesz wynająć. Ale w dużych miastach jak np. Warszawa, to spory wydatek. I lepszą opcją jest alternatywa w postaci wirtualnego biura. Popatrz tu https://wirtualnebiuro360.pl/  . Oni mają ofertę biur wirtualnych. Kilka adresów do wyboru, wszystkie w atrakcyjnych lokalizacjach. Koszt niewielki, a więc optymalizujesz wydatki. Możesz też zyskać wsparcie na różnych płaszczyznach biznesowych, a to ważne zwłaszcza na początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×