Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
tunia

Ćwiczenia po pracy

Recommended Posts

Polecam ćwiczyć juz jak jesteś w pracy. Warto na przykład wstawić raz na jakiś czas i przejść się po biurze. NIe powinno się siedzieć w jednym miescu więcej niż godzinę. Nie dość ze jest to niewygodne i będzie Cie bolał tyłek to jeszcze mozna nabawić się problemów z kręgosłupem. Poza tym jak siedzisz poruszaj nogami tak aby poprawić w nich krążenie. Nie jest polecane zakładanie nogi na nogę.

Jesli masz miejsce w domu, polecam zastanowić sie nad kupieniem do domu bieżni. Zobacz sobie bieżnie w Spokey - mają dobre ceny na bieżnie elektryczne. Wiadomo, że taka bieżnia trochę miejsca zajmuje, ale mi osobiście o wiele łatwiej jest się zmusić do chodzenia na bieżni w brzydkie dni niż do chodzenia po mieście. 

Oj wiem o czym tutaj piszecie. Sama jesli nie rozruszam sie to mam problemy z bólem pleców. Ostatnio chodziłam w związku z tym na rehabilitację tutaj do Krakowa

https://rehaorthopedica.pl/  ( swoją drogą polecam ich bo znają sie na rzeczy i ćwiczenia jakie mi zaproponowali bardzo mi pomogły). 

No ale wracając do tematu, dobrze jest na pewno codziennie wykonywac jakieś ćwiczenia.

Waszym zdaniem lepsza jest joga czy moze pilates?  Bo się zastanawiam nad tymi. 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this