Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Czy do kupienia mieszkania potrzebny jest notariusz

Recommended Posts

Polecam skorzystanie z kancelarii notarialnej pani notariusz Kabat. 

Korzystaliśmy z moją mamą z usług Pani notariusz przy okazji kupna mieszkania. Bo jako kupujący mieliśmy mozliwość wyboru notariusza do transakcji. 
Nie ukrywam, że przede wszystkim skusiła nas niska cena oraz miły kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny, później okazało się, że całego procesu notarialnego notariusz rzetelnie odpowiadała na wszystkie dręczące nas pytania (a było ich naprawdę niemało :) bo jesteśmy dociekliwymi ludźmi i chcemy sie o wszystko dopytać). Polecam jeśli chcesz przeprowadzić cały proces wygodnie oraz bezproblemowo. 

Na tej stronie jest kontakt http://notariusz-kabat.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak. Zgodnie z przepisami umowa musi być zawarta w formie aktu notarialnego. Nam się udało ostatnio znaleźć bardzo dobrego notariusza. Tutaj http://notariuszgdynia.pl/ jest kontakt do niego. Myślę, że zawsze warto stawiać na sprawdzonych notariuszy, którzy podchodzą profesjonalnie do tematu i przede wszystkim można się z nimi umówić na godzinę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy zakupie mieszkania notariusz jest niezbędny, w końcu musi zostać sporządzona umowa notarialna, więc nie ma się co migać i szukać wykrętów, bo byłoby to niezgodne z prawem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×