Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Pytanie

Na ponad 720 000 euro bank Laiki założył blokadę pewnemu przedsiębiorcy mającego w tym banku nie lokatę a rachunek firmowy.

Zbulwersowany klient zamieścił screena jak to dostał po tyłku od UE, MFW i swojego rządu a nie jest przecież Rosyjskim oligarchą.

 

Oto zrzut ekranu przedstawiający blokadę środków na koncie:

laikibankblockfounds.png

 

Banki cypryjskie umożliwiają wypłatę co najwyżej 300 euro dziennie więc odpływ kapitału nie jest za bardzo możliwy, ale o kropelce kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szczerze mówiąc ja nie spodziewałem się, że dojdzie aż do takiej ingerencji rządów państw w środki przechowywane przez obywateli. Rozumiem oszczędności, jakieś cięcia płac, wydatków, zwiększanie podatków itd. ale ingerencja w prywatne konta to jak dla mnie trochę za dużo.

 

Szczerze mówiąc dobrze to wymyślili, że zabierają tylko tym bogatszym bo tak to by ludzie wyszli na ulicę i zrobiłoby się trochę zamieszanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×