Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
juliadudek55

gadzety reklamowe

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że w tym roku wyjątkowo kilka moich kontrahentów nie drukowało nawet kalendarzy firmowych. Myślę, że ograniczają koszty do niezbędnych rozmiarów. Za to coraz lepszej jakości są ulotki reklamowe i foldery. Firmy zajmujące się reklamą tradycyjną zadbały o odpowiednie przygotowanie grafiki, łącznie z zabezpieczeniem wykonywania ciekawej fotografii produktowej. W ten sposób nie trzeba już biegać od projektantów do drukarni, bo wszystko mamy w w jednym miejscu. Tak przynajmniej jest u polskiego producenta reklam Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka firm które specjalizuja sie w takiej reklamie. Polecam jednak szukać bezpośrednio u producenta albo w hurtowni. Nie ma sensu korzystać z agencji reklamowych, bo takie agencje za swoje pośrednictwo potrafią wziąć duże pieniądze.

Zerknij sobie do tej firmy:

https://www.opengift.pl

W dobrej cenie znajdziesz na stronie bardzo duży wybór takich gadżetów reklamowych. Wiele razy zamawialiśmy tam różnego rodzaju gadżety do firmy. Na każdym z nich mozna oczywiście umieścić grawer z nazwą firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich firm jest dużo - jedne droższe, inne tańsze. Grunt to wybrać taką, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny ;) Zajrzyj na Remadays 13 lutego do Nadarzyna, kilkadziesiąt firm w jednym miejscu więc za jednym zamachem można pozbierać dużo ciekawych ofert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam do wydrukowania takich materiałów reklamowych tę drukarnię https://www.fingerprint.pl -  wiele razy zlecałem w niej takie wydruki i jestem ogólnie zadowolony Po pierwsze nie jest drogo, po drugie wydruki dobrej jakości. Po trzecie możńa tam zlecić zamówienie i stacjonarnie i przez internet ( drukarnia ma swój punkt w Łodzi ale można się dogadać również na przesłanie materiałów reklamowych wysyłkowo).

Jeśli chodzi o gadzęty to polecam nie kupować pierwszych lepszych z brzegu ale dopasować je profilem do osoby, dla której mają być przygotowane. Tak aby spełniły swoje założenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×