Jump to content
Sign in to follow this  
juliadudek55

gadzety reklamowe

Recommended Posts

Zauważyłem że w tym roku wyjątkowo kilka moich kontrahentów nie drukowało nawet kalendarzy firmowych. Myślę, że ograniczają koszty do niezbędnych rozmiarów. Za to coraz lepszej jakości są ulotki reklamowe i foldery. Firmy zajmujące się reklamą tradycyjną zadbały o odpowiednie przygotowanie grafiki, łącznie z zabezpieczeniem wykonywania ciekawej fotografii produktowej. W ten sposób nie trzeba już biegać od projektantów do drukarni, bo wszystko mamy w w jednym miejscu. Tak przynajmniej jest u polskiego producenta reklam Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam kilka firm które specjalizuja sie w takiej reklamie. Polecam jednak szukać bezpośrednio u producenta albo w hurtowni. Nie ma sensu korzystać z agencji reklamowych, bo takie agencje za swoje pośrednictwo potrafią wziąć duże pieniądze.

Zerknij sobie do tej firmy:

https://www.opengift.pl

W dobrej cenie znajdziesz na stronie bardzo duży wybór takich gadżetów reklamowych. Wiele razy zamawialiśmy tam różnego rodzaju gadżety do firmy. Na każdym z nich mozna oczywiście umieścić grawer z nazwą firmy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takich firm jest dużo - jedne droższe, inne tańsze. Grunt to wybrać taką, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny ;) Zajrzyj na Remadays 13 lutego do Nadarzyna, kilkadziesiąt firm w jednym miejscu więc za jednym zamachem można pozbierać dużo ciekawych ofert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×