Jump to content
Sign in to follow this  
sonne

Samochod w leasing

Recommended Posts

Duzo tutaj mozna mowic o rozmaitych markach/modelach .. moim zdaniem to troche bez sensu bo wybor samochodu tez jest kwestia gustu. Kazdemu spodoba sie cos innego jak to ze wszystkim w zyciu. Moj znajomy natomiast ma troche dziwne podejscie do sprawy bo bawi sie w zalatwianie samochodow uzywanych z komisu. Kupi takiego zloma w niby atrakcyjnej cenie i pozniej drugie tyle wsadza w jego remont. Przeciez to jest zupelnie bez sensu. Ja ostatnio zdecydowalem sie na wziecie samochodu dla zony wlasnie poprzez leasing. Zdecydowala sie na Dacie Sandero .. a korzystalismy dokladnie z metody finansowania opisanej tutaj - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma Co do samego samochodu nie mamy praktycznie zadnych zastrzezen. Jest bardzo komfortowy w prowadzeniu oraz tani w eksploatacji, czego mozna chciec wiecej? :) Ogolnie to Dacia oferuje bardzo duze jak za pieniadze ktore placimy .. warto rozwazyc ta opcje.

Aktualnie to chyba jeszcze wprowadzone zostaly przepisy na ten rok odnosnie silnikow powyzej pojemnosci 2.0 .. ma byc dla nich o wiele wyzsza oplata za ubezpieczenie. Zupelnie nie rozumiem takiej argumentacji gdyz ani to nie bedzie mialo wlasciwie wplywu na srodowisko .. ani na sprzedaz nowych samochodow spelniajacych te wszystkie magiczne normy spalania. Juz chyba nie musze przypominac co zrobil jakis czas temu jeden z wiekszych zachodnich koncernow. Wracajac do kwestii ubezpieczenia oc to wybor na rynku jest przeciez dosc duzy .. nawet w zeszlym roku mozna bylo zaobserwowac znizki u kilku firm. Moim zdaniem najlepiej jest szukac rozwiazan online ze wzgledu na najwiekszy wybor. Dobrze sie tutaj sprawdzi jakas porównywarka oc gdzie znajdziemy wszystko co trzeba. Z tegp co sie orientuje, jedna z wiekszy jest https://www.mfind.pl/ Macie moze wyrobione zdanie na jej temat? Pytam bo zamierzam skorzystac w najblizszym czasie.

Moim zdaniem zakup auta firmowego w formie leasingu, to najlepsza z dostępnych obecnie na rynku opcji. Nie tylko nie musisz od razu wydawać sporej ilości gotówki, ale także po okresie leasingowania, możesz bez przeszkód wymienić takie auto na nowy model. Jest to niezwykle wygodna i opłacalna opcja. Jednak leasing, to tylko jeden z produktów finansowych jakie oferują firmy outsourcingowe. Ja np. od wielu lat korzystam z oferty firmy TMF Group. Jest to firma, która działa od bardzo dawna, a ich usługi są dostępne w ponad 80 krajach na całym świecie. Właściwie to są oni ze mną od początku mojej przygody z własnym biznesem, bo pomogli mi przy zakładaniu działalności. Możesz poczytać o tym na stronie - https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/company-formation/ co więcej, na dzień dzisiejszy prowadzą oni jeszcze księgowość oraz obsługę kadr i płac w mojej firmie. Dzięki temu nie tylko oszczędzam pieniądze, ale przede wszystkim czas, który mogę przeznaczyć na planowaniu i rozwijaniu firmy. 

W dniu 3.02.2019 o 16:48, mariogdynia napisał:

A co w kwestiach ubezpieczenia OC?

Ubezpieczenie OC najlepiej znaleźć przez porównywarki. Polecam szczególnie https://mubi.pl/ porównywarka ubezpieczeń OC i AC. Bardzo sprawnie można z jej pomocą znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie samochodu. Prosty formularz się wypełnia z podstawowymi danymi i już można zobaczyć nawet kilkadziesiąt pasujących ofert. Lepiej się już nie da. 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this