Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Aligru

Użytkownicy forum
  • Content count

    54
  • Joined

  • Last visited

  1. Adwokat w Warszawie? Polecam sprawdzić https://prawnik-rozwod.pl - specjalizacja to przede wszystkim rozwody, alimenty, sprawy rodzinne. Duże doświadczenie, rzeczowość, konkretne działania. Warto!
  2. Szkolna wycieczka

    Polecam Wrocław i https://hydropolis.pl/dla-szkol/ - bardzo fajne miejsce na wycieczkę szkolną. Ciekawe ekspozycje, dzieciaki są zainteresowane, do tego wszystko jest przedstawiane w angażujący sposób. Są też warsztaty. Nie jest to kolejne nudne muzeum Warto!
  3. Macie już dość mebli dostępnych w sieciówkach? Potrzebujecie do domu czegoś z wyższej półki - eleganckiego, stylowego i na lata? Zachęcam zatem zapoznać się z ofertą polskiego producenta - https://comforty.pl/ - piękne meble projektowane przez uznanych desingerów. Klasyczne wzornictwo, które idealnie dopasuje do nowoczesnych wnętrz. Meble funkcjonalne i trwałe. Polecam!
  4. organizator wycieczek

    Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne - polecam wycieczki z https://bissole.pl/ - bardzo profesjonalne podejście, szeroka gama oferowanych kierunków, możliwość dopasowania wycieczki do własnych potrzeb. Rewelacja!
  5. meble

    Jak meble to od https://comforty.pl/ - polecam! Mega jakość. Piękne, klasyczne wzornictwo. Solidne wykonanie, meble, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze dodatkowego charakteru.
  6. pozycjonowanie

    Dobre agencje od SEO znajdziesz tu: https://interaktywnie.com/wizytowki-firm
  7. Ja nie organizuję wyjazdów sam. Zawsze zgłaszam się po pomoc do biura podróży. Mogę Ci polecić takie, które ogarnie całą wyprawę od A do Z w sposób profesjonalny. Skontaktuj się z https://bissole.pl/
  8. Integracja z pomysłem

    Jeśli ktoś szuka fajnego miejsca na taki event integracyjny, to znam super hotel nad morzem. Cicha i spokojna okolica Kołobrzegu - Podczele. Dookoła zieleń, a plaża oddalona o około 10 minut. Warto wiedzieć, że taka miejscówka istnieje: https://hotelmonalisa.pl/eventy-firmowe-w-kolobrzegu/
  9. Łóżko tapicerowane

    Zdecydowanie polecam meble od https://comforty.pl/ - polski producent. Piękne i stylowe wzornictwo. Wnętrze od razu zmienia się do nie poznania!
  10. Zgłoś się do https://tbms.pl/ - bardzo skutecznie działają pod kątem pozycjonowania, również lokalnego. Odezwij się do nich, przedstaw, o jaki biznes chodzi. Na pewno będą w stanie pomóc.
  11. skuteczne pozycjonowanie stron

    Pozycjonowanie? Pomogą na pewno w agencji https://tbms.pl/ - świetni specjaliści. Znają się na budowaniu ruchu z Google'a. Działają kompleksowo, są elastyczni. Do tego dopasowują strategię pod indywidualne niuanse związane z działalnością klienta. Polecam!
  12. Takie tarcze dostaniecie także tu: https://raptorstore.pl/tarcze-diamentowe - mają spory wybór, do różnego rodzaju powierzchni i materiałów bazowych. Ceny fajne, szybka realizacja. Warto sprawdzić.
  13. park linowy

    Gdybyście byli we Wrocławiu, polecam z dzieciakami odwiedzić https://hydropolis.pl/ - chyba jedyne takie centrum edukacyjne w Polsce. Fantastyczna sprawa. Można się dowiedzieć, ile niezwykłych tajemnic skrywa zwykła woda. Nasze pociechy były zachwycone wizytą.
  14. kancelaria prawna

    Mam do polecenia świetną kancelarię w Warszawie. Do spraw rozwodowych, podziału majątku, prawa rodzinnego - trudno o kogoś lepszego. Doświadczone prawniczki, bardzo konkretne, z ogromną wiedzą, a przy tym empatyczne i bardzo życzliwe. Zostawiam namiary: https://prawnik-rozwod.pl/
  15. To ja mogę coś polecić dla osób z Wrocławia lub dla tych, którzy z dziećmi do Wrocławia się wybierają. W taki dzień, o jakim piszesz, zachęcam do wizyty w https://hydropolis.pl/ - super atrakcja. Zabawa i nauka w jednym. To nie jest zwykłe i nudne muzeum. Tutaj ciekawostki naukowe są przedstawione w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Zdecydowanie warto!
×