Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
tunia

Jakie macie patenty na odstresowanie się

Recommended Posts

Ja znalazłam fajny sposób na odstresowanie,  po prostu staram się zajmować swoim hobby.  Jednak pomogła mi w tym psychoterapia indywidualna na którą chodziłam do strefy mysli w Warszawie. Tu jest ich strona, gdyby któraś była zainteresowana: http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/
Bardzo mi pomagają te spotkania w wyciszeniu się i nabraniu dystansu do otaczającego świata. Dzięki temu radzę sobie ze stresem na co dzień. A w razie jakichś poważniejszych problemów wiem przynajmniej, gdzie zwrócić się po pomoc psychologiczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim patentem na odstresowanie jest zdecydowanie siłownia . Uprawiam profesjonalnie sport od wielu lat , więc jest to temat bardzo mi bliski . Dzięki odpowiedniej suplementacji mogę osiągać wymarzone efekty w bardzo krótkim czasie . Polecam ofertę sklepu https://mamutpro.pl/kreatyny-19 gdzie znajdziecie mnóstwo różnorodnych suplementów , odżywek a nawet zdrową żywność . Naprawdę polecam skorzystać z ich oferty , a przy zakupie za 250 zł otrzymacie także darmową dostawę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej znaleźć sobie hobby. Wypoczęty organizm szybciej regeneruje siły, procesy myślowe zachodzą sprawniej, człowiek staje się bardziej efektywny, łatwiej mu się skupić i wyciągać logiczne wnioski. Czas na relaks to nie fanaberia, to mądre zarządzanie sobą, siłami swojego organizmu i psychiki. 

Polecam szczególnie grę na instrumentach muzycznych.

Sam grywam sobie na keyboardzie

https://pianostore.pl/keyboardy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim patentem na odstresowanie się jest z pewnością siłownia i boks. Tak jestem dziewczyną i tak, uwielbiam sporty walki od dziecka. Zaczynałam od karate :) Teraz chciałabym do domu kupić sobie gruszkę bokserską z https://gladiator-fight.com/pilki-i-gruszki-bokserskie Okazuje się, że boks to nie tylko doskonały zwolennik wyprowadzania kontrolowanych i przemyślanych ruchów, to także fenomenalny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stres może być w życiu nie tylko dorosłych ale także dzieci. Ze swoją córką postanowiłam udać się na parę spotkań terapii behawioralnej https://poradniahomine.com/oferta/terapia-dzieci-i-mlodziezy/. Nie należy bagatelizować objawów u młodych osób. Ten okres sam w sobie obfituje w intensywne przeżycia i zachowania, które w tym okresie, pozostając normą rozwojową, w innym rozumiane byłyby jako niepokojące. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma jednego sposoby, który działałby na wszystkich. Trzeba próbować co na nas działa. To jest ważne. Tutaj https://primalife.pl/style/sposoby-radzenia-sobie-ze-stresem-techniki-i-cwiczenia-ktore-ci-to-ulatwia jest ciekawy artykuł, gdzie jest wiele cennych rad. Myślę, że warto się do nich zastosować, żeby sobie pomóc w różnych sytuacjach. Stres wyniszcza bowiem organizm. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lubię ćwiczyć, ale szukam jeszcze jakiegoś spokojnego hobby. Zauważyłam, że teraz dużo osób interesuje się filatelistyką, czyli zbieraniem znaczków. 

Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.znaczkopol.pl. Myślę, że to interesujący sposób na hobby. Każdy powinien mieć jakieś zainteresowania. 

A Wy jakie macie hobby?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli lubicie niestandardowe sposoby odstresowania sie, polecam zastanowić się nad .... masażem https://orientmasaz.pl/ Zobaczcie sobie ten masaż. Jest to masaż erotyczny. Obecnie mają swoje salony w Rzeszowie oraz we Wrocławiu. Na miejscu moizna wybrac się na masaż wykonywany przez kobietą jak i mężczyznę. Mozna rownież wybrać dwie panie jeśli oczekujecie mocniejszych doznań. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

żeby zredukować stres często intensywnie ćwiczę, to mi bardzo pomaga. Okazuje się jednak, że zdrowe odżywianie ma ogromne znaczenie i wielki wpływ na poziom odczuwanego stresu, dieta pudełkowa standard, zawiera odpowiednie składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne dzięki czemu nasz układ nerwowy lepiej pracuje i ma większą siłę do walki ze stresem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odstresowuję się jeżdżąc konno, to moja pasja od niedawna co prawda ale sprzyja uspokojeniu się i wyciszeniu. Tutaj https://www.equishop.com/pl/630-bryczesy-pelnolejowe-bryczesy-z-pelnym-lejem właśnie patrzę jakie mają spodnie do jazdy bo potrzebuję jakieś zamówić. Jednak dużo wygodniej się w takich jeździ niż w standardowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×