Skocz do zawartości
kalibra

W co inwestować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kilka osób zachęca mnie do zainwestowania w SyncTrading TeleTrade Invest. Oferta
wygląda, przejrzyście i bardzo zachęcająco. Nie jestem jakoś mega doświadczonym graczem dlatego wolę
się najpierw dopytać o Waszą opinię na ten temat? Może ktoś już z Was inwestował i jest w stanie
powiedzieć coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie jestem przekonany do tego typu inwestycji, gdyż są po prostu bardzo ryzykowne. Trzeba naprawdę w tym siedzieć lub mieć niesamowite szczęście, aby zarobić spore pieniądze. Dużo lepszym rozwiązaniem jest według mnie inwestycja w nieruchiomości, a dokładnie w mieszkania na wynajem. To właśnie w tym kierunku inwestuję swoje pieniądze, dzięki czemu po kilku latach uzyskałem bardzo solidny pasywny zysk. Gdyby zainteresowała cię ta branża, to polecam wzięcie udziału w konferencji, jak np. takiej która odbyła się niedawno w Warszawie - https://www.biznesowi.pl/konferencje/flex/ można wynieść z nich bardzo wiele cennych i pomocnych informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zainwestowałam w końcu w swój własny modułowy budynek biurowy https://climatic.pl/budynki-biurowe/. Odkładałam na to pieniążki od początku istnienia firmy i w końcu się udało. Musiałam dobrać mały kredyt ale myślę, że będzie warto. Budownictwo modułowe jest bardzo nowoczesne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.