Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś bawiłem się w samodzielne robienie alkoholi. I o ile robienie nalewek nie jest takie problematyczne to już robienie rumu czy wina jest trudniejsze. Trzeba mieć odpowiedni sprzet, odpowiednie miejsce do robienia alkoholi. Jak również dużo wolnego czasu.

Ostatnio wychodze z założeni, ze alkohol lepiej jest kupić niż robić samodzielnie. Szczególnie, ze jest bardzo wiele hurtowni alkoholu, w których można zakupić alkohole ze wszystkich miejsc na świecie. Polecam to miejsce:

http://www.alkoparty.pl

Jest to hurtownia alkoholu w Krakowie, powinni doradzić jaki alkohol będzie odpowiedni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się. Mam obecnie dość spory wybór alkoholi w swojej domowej witrynce. Oraz lubię sobie raz na jakiś czas zrobic coś smacznego z mocniejszym alkoholem. Dobrze jest alkoholu szukać w hurtowniach internetowych z uwagi na to, ze wybór jest większy jak i takie miejsca mają znacznie korzystniejsze ceny. Tak wiec lubie sobie po prostu raz na jakiś czas zrobić takie wyposazenie

https://outletalkoholowy.pl/106-bourbon

Polecam przejrzeć sobie burbon w tym miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielnie tworzenie alkoholi to bardzo ciekawe doświadczenia. Jeśli posiada sie potrzebny sprzęt to wcale nie jest to trudne. Na pewno przyda wam się  zestaw butelek . Dzięki różnym wielkościom, pojemnościom i kształtom z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Co ważne takie butelki bardzo efektywnie prezentują się jako podarek dla bliskich, bo są wykonane z wysokiej jakości szkła, z dbałością o każdy szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×