Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

rutyniarz

Użytkownicy forum
  • Content count

    34
  • Joined

  • Last visited

  1. Hej! Czy możecie polecić jakiś konkretny, najlepiej dosyć mocno zaawansowany ekspres na stację benzynową ? Jak dla mnie tego rodzaju rozwiązaniem są te nowoczesne ekspresy Franke, mają świetne opinie, serwis i same w sobie stanowią coś w rodzaju zaawansowanego "kombajnu" :).
  2. Obecnie w internecie można już kupić praktycznie wszystko. Nic zatem dziwnego, że niejednokrotnie opłaca się kupić między innymi dobry ekspres do kawy bo internet umożliwia nam między innymi porównywanie ofert i tym samym wybór najlepszej ceny.
  3. Cześć! Rozglądam się za czymś takim jak Kraków serwis ekspresów - pytanie tylko, który konkretny serwis byście polecili. Ja szukałem i znalazłem chociażby marven, ale nie wiem, jak Wy się zapatrujecie? Możliwe jest na przykład rozejrzenie się za jakimś fachowcem.
  4. Cześć! Moje dzisiejsze pytanie kierowane do Was jako do dojrzałej moim prywatnym zdaniem społeczności tego interesującego poniekąd forum dyskusyjnego brzmi: czy ekspres jura to dobry zakup, jak chodzi o ekspres ciśnieniowy do kawy z, nazwijmy to, wyższej półki? Niejednokrotnie spotkałem się ze stwierdzeniem, że jak ekspres to właśnie tylko i wyłącznie ta szwajcarska marka, stąd niby pytam, ale równocześnie raczej znam odpowiedź na tak postawione pytanie :). Pozdrawiam wszystkich gorąco!
  5. Cześć! Jak zapatrujecie się na wybór ekspresu ciśnieniowego do kawy? Jak dla mnie to topowym wyborem na ten aktualny moment, zważywszy na moje prywatne potrzeby i oczywiście na częstotliwość robienia kawy jest oczywiście ekspres saeco - to bardzo sprawdzona marka, szeroko dostępna chociażby na podlinkowanym sklepie internetowym.
×