Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Eyamei

Konto z debetem od ręki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę  założyć sobie sobie nowe konto z powodu zmiany nazwiska ale nie chcę tracić debetu, który wypracowałam na poprzednim koncie. Czy jakiś bank oferuje limit odnawialny(debet) od razu po założeniu konta?

Z góry dziękuję za odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przedstawić historię rachunku z ostatnich 3 miesięcy potwierdzoną przez bank albo wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i każdy bank powinien udzielić Tobie od razu limit debetowy. Niektóre banki wymagają z ostatnich 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W raiffeisen limit zadłużenia na koncie jest do 100tyś bez zabezpieczeń, który jest ważny na rok z możliwością przedłużenia. Odsetki płaci sie tylko za wykorzystane pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to debet jest w poniższych kontach

nest bank

millenium bank

oraz alior bank

Jednak to, jaki bank jest najlepszy, musisz już sam zdecydować. Polecam zajrzeć sobie na stronę:

https://www.tanie-konto.pl

Aktualnie jest to najlepsza porównywarka kont w bankach z uwagi na to, że jest ciągle aktualizowana. Tak więc można na bieżąco sprawdzic sobie jakie promocje na konta mają poszczególne banki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy są dobrze udokumentowane i nawet zmiana nazwiska nie powinna tu być problemem. Dziś nikt nie jest anonimowy i na pewno Twoja historia finansowa nie będzie się dla banku zaczynać od zera. :) Zawsze można również sprawdzić swój BIK - https://rankingkont.org/jak-sprawdzic-bik/

Edytowane przez Beti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×