Skocz do zawartości

factor

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Samochód z kredytu na firme

  A nie lepiej wziąć kredyt na zakup środka transportu. Pytaj w banku Raiffeisen o taki kredyt. Znajomy właśnie tam brał i mówił że bankowi nie zależy czy kupujesz auto nowe czy używane.
 2. Nowy samochód

  Leasing to tak jakbyś wynajmował samochód bo właścicielem zostajesz dopiero kiedy spłacisz zobowiązania. Biorąc w banku Raiffeisen kredyt gotówkowy na dowolny cel mogę pieniądze mogę wydać na samochód lub przegrać w pokera i banku nie interesuje jak je spożytkowałem.
 3. Konto z debetem od ręki

  W raiffeisen limit zadłużenia na koncie jest do 100tyś bez zabezpieczeń, który jest ważny na rok z możliwością przedłużenia. Odsetki płaci sie tylko za wykorzystane pieniądze.
 4. Kredyt dla biznesu

  Nasza firma ma rachunek w raiffeisen i tam mamy otwarty limit kredytowy. w razie jakis problemów pozwala to na bieżące finansowanie działalności firmy.
 5. Deweloper Warszawa.

  Radziłbym przy odbiorze dokładnie sprawdzić czy stan mieszkania jest zgodny z umową. Osobiście jestem antytalencie techniczne więc wszystkie detale sprwadzał przedstawiciel firmy per modum która przejęła od developera mieszkania i zarządza naszą wspólnotą.
 6. Ja uważam że firma powinna szukać pieniędzy w banku. My staramy się w banku raiffeisen o kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości bo firm się rozrasta i nie mieścimy się w starych pomieszczeniach. Jest to dość okrągła sumka więc spłacać bedziemy nawet 15 lat.
×