Skocz do zawartości

factor

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. kredyty

  W banku Raiffeisen można dostać na dowód pożyczkę bez procentów i spłacać przez 2 lata. Bank pobiera tylko 2,99% prowizji id pożyczonej kwoty.
 2. Kredyt studencki czy pożyczka chwilówka??

  Student jeśli musi to powinien szukać pożyczki w banku. Raiffeisen Polbank ma pożyczkę która jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 2 lata. Rrso tylko 2,88% a więc w sam raz na studencką kieszeń.
 3. szybka pożyczka bez bik

  Kredyt bez BIK to pic na wodę. Każda firma to sprawdza z tym że dla parabanków im gorzej to wygląda tym większa szansa na lepszy zarobek. W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać nawet przez 2 lata. To żadna ściema, można sprawdzić na ich stronie.
 4. Samochód z kredytu na firme

  A nie lepiej wziąć kredyt na zakup środka transportu. Pytaj w banku Raiffeisen o taki kredyt. Znajomy właśnie tam brał i mówił że bankowi nie zależy czy kupujesz auto nowe czy używane.
 5. Nowy samochód

  Leasing to tak jakbyś wynajmował samochód bo właścicielem zostajesz dopiero kiedy spłacisz zobowiązania. Biorąc w banku Raiffeisen kredyt gotówkowy na dowolny cel mogę pieniądze mogę wydać na samochód lub przegrać w pokera i banku nie interesuje jak je spożytkowałem.
 6. Konto z debetem od ręki

  W raiffeisen limit zadłużenia na koncie jest do 100tyś bez zabezpieczeń, który jest ważny na rok z możliwością przedłużenia. Odsetki płaci sie tylko za wykorzystane pieniądze.
 7. Kredyt dla biznesu

  Nasza firma ma rachunek w raiffeisen i tam mamy otwarty limit kredytowy. w razie jakis problemów pozwala to na bieżące finansowanie działalności firmy.
 8. Deweloper Warszawa.

  Radziłbym przy odbiorze dokładnie sprawdzić czy stan mieszkania jest zgodny z umową. Osobiście jestem antytalencie techniczne więc wszystkie detale sprwadzał przedstawiciel firmy per modum która przejęła od developera mieszkania i zarządza naszą wspólnotą.
 9. Ja uważam że firma powinna szukać pieniędzy w banku. My staramy się w banku raiffeisen o kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości bo firm się rozrasta i nie mieścimy się w starych pomieszczeniach. Jest to dość okrągła sumka więc spłacać bedziemy nawet 15 lat.
×