Skocz do zawartości

factor

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Pewniejszym i zapewne tańszym jest kredyt w banku. Innym dobrym rozwiązaniem jest limit kredytowy, który można dostać w banku Raiffeisen i jest kierowany dla nowych firm na finansowanie bieżącej działalności.
 2. Kredyt gotówkowy

  Wszystko zależy jakich pieniędzy trzeba. Jeśli wystarczy komuś 10 tys to w banku Raiffeisen jest kredyt gotówkowy i nie płaci się odsetek. Płaci się natomiast prowizję bankową która zależy od ilości rat.
 3. Kredyt na założenie firmy

  Musiałbyś mieć zarąbisty biznes plan żeby dostać kredyt na rozpoczęcie działalności. W banku Raiffeisen młoda firma może się starać o limit kredytowy i finansować z niego bieżącą działalność. Limi jest niby ważny przez rok ale spokojnie można go przedłużyć.
 4. kredyt na dowód

  Fajny kredyt gotówkowy ma bank Raiffeisen. Nie płaci się odsetek a tylko prowizję która jest zależna od ilości rat.
 5. Nowe mieszkanie

  Co do ekspertów to się zgodzę, bez biura nieruchomości przy ul. Lekkiej 3 i Joanny Lebiedź na pewno bym tak szybko nie znalazł mieszkania, niby przeglądałem oferty ale się nic nie trafiało godnego uwagi, dopiero ta agentka mi pokazała kilka ofert godnych obejrzenia
 6. pożyczka internetowa

  To wszystko ładnie wygląda ale termin spłaty jest krótki i jeśli ktoś się nie wyrobi to zaczynają się problemy. Lepiej na spokojnie wziąć nieoprocentowaną pożyczkę w banku Raiffeisen i spłacać bez paniki przez 2 lata. Bank pobiera tylko prowizję która wynosi 2,99% od pożyczonej sumy.
 7. kredyty

  W banku Raiffeisen można dostać na dowód pożyczkę bez procentów i spłacać przez 2 lata. Bank pobiera tylko 2,99% prowizji id pożyczonej kwoty.
 8. Kredyt studencki czy pożyczka chwilówka??

  Student jeśli musi to powinien szukać pożyczki w banku. Raiffeisen Polbank ma pożyczkę która jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 2 lata. Rrso tylko 2,88% a więc w sam raz na studencką kieszeń.
 9. szybka pożyczka bez bik

  Kredyt bez BIK to pic na wodę. Każda firma to sprawdza z tym że dla parabanków im gorzej to wygląda tym większa szansa na lepszy zarobek. W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać nawet przez 2 lata. To żadna ściema, można sprawdzić na ich stronie.
 10. Samochód z kredytu na firme

  A nie lepiej wziąć kredyt na zakup środka transportu. Pytaj w banku Raiffeisen o taki kredyt. Znajomy właśnie tam brał i mówił że bankowi nie zależy czy kupujesz auto nowe czy używane.
 11. Nowy samochód

  Leasing to tak jakbyś wynajmował samochód bo właścicielem zostajesz dopiero kiedy spłacisz zobowiązania. Biorąc w banku Raiffeisen kredyt gotówkowy na dowolny cel mogę pieniądze mogę wydać na samochód lub przegrać w pokera i banku nie interesuje jak je spożytkowałem.
 12. Konto z debetem od ręki

  W raiffeisen limit zadłużenia na koncie jest do 100tyś bez zabezpieczeń, który jest ważny na rok z możliwością przedłużenia. Odsetki płaci sie tylko za wykorzystane pieniądze.
 13. Kredyt dla biznesu

  Nasza firma ma rachunek w raiffeisen i tam mamy otwarty limit kredytowy. w razie jakis problemów pozwala to na bieżące finansowanie działalności firmy.
 14. Deweloper Warszawa.

  Radziłbym przy odbiorze dokładnie sprawdzić czy stan mieszkania jest zgodny z umową. Osobiście jestem antytalencie techniczne więc wszystkie detale sprwadzał przedstawiciel firmy per modum która przejęła od developera mieszkania i zarządza naszą wspólnotą.
 15. Ja uważam że firma powinna szukać pieniędzy w banku. My staramy się w banku raiffeisen o kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości bo firm się rozrasta i nie mieścimy się w starych pomieszczeniach. Jest to dość okrągła sumka więc spłacać bedziemy nawet 15 lat.
×