Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
barzaj

Konsolidacja kredytów i chwilówek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moje pierwsze zapytanie na forum więc z góry przepraszam za niejasności.

Otóż na chwilę obecną posiadam kredyt 15tys zł (z ratą 250zł  i okresem kredytowania na 5lat) oraz dwie chwilówki na łączną kwotę 3tys zł. Mój dochód miesięczny na rękę to 1350zł z tytułu umowy o pracę, którą mam na chwilę obecną do 06.2018. Mam pozytywną historie w BIK(kredyt i chwilówki zawsze spłacane na czas). Chciałam zapytać czy mam szansę na konsolidację tych kredytów i dobranie dodatkowej kwoty? ile maksymalnie mogłabym uzyskać przy jak najdłuższym okresie kredytowania? 

z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to nie możesz skonsolidować pożyczek chwilówek, ale możesz wziąć kredyt o wyższej wysokości niż Twoje zobowiązania kredytowe w bankach. Co prawda nie miałem nigdy takiej sytuacji, ale mój znajomy miał bardzo podobną i z tego co kojarzę to w Santander Consumer Bank udało mu się dostać wyższy kredyt konsolidacyjny. Sprawdz tą ofertę https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html , skonsultuj się telefonicznie lub osobiście z konsultantem w jakimś oddziale banku. Jeśli do tej pory spłacałeś regularnie raty kredytu to nie sądzę, że będziesz miał problem z otrzymaniem tego kredytu konsolidacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotychczasowy kredyt mam w Santander i chciałabym go przenieść gdzieś gdzie dostane okres kredytowania do 10lat bo interesuje mnie wysoki kredyt. W Santander dotychczas proponowali mi do 5lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W Raiffeisen Polbank maksymalna kwota to do 10 tys max dodatkowej gotówki. Kredyt można byłoby rozłożyć na 120 miesięcy, oprocentowanie 8,49%  a prowizja 5%

 

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.

 

biuro@totalkredyty.pl lub tel. 510 051 934

Edytowane przez dkfinanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Witam,chcialam sie spytac czy sie udalo?mam podobna sytuacje i tez sie pezymierzam do jakiegos kredytu.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kilku rat masz jedną, jeden termin płatności, niższa rata poprzez wydłużenie okresu spłaty. Kredyt jest droższy - prowizja, opłaty, więcej odsetek do zapłacenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że masz szansę na konsolidacje tych zobowiązań. Zależy gdzie szukałaś rozwiązania, ale są serwisy z pożyczkami na spłatę zobowiązań, które oferują pożyczki prywatne bez sprawdzania rejestrów dłużników. Wystarczy dobrać odpowiednią kwotę oraz według własnych możliwości
rozłożyć raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest duży sens w konsolidacji kredytów szczególnie gdy ma się dość małą pensję. Moja siostra skonsolidowała kredyt hipoteczny z samochodowym i chwilówkami w https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html jest to wielka ulga dla budżetu miesięcznego w domu. Poprzez taki kredyt nie tylko mamy jeden termin spłaty i zapłaty, ale także zmniejszona pensję. Często taka konsolidacja kredytów może kogoś uratować przez zbankrutowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest w ogóle cel konsolidacji kredytów? Skoro i tak każdego miesiąca trzeba spłacać daną sumę. Dla mnie to trochę niezrozumiałe :)

W zasadzie to bierze się kolejny kredyt na spłacenie pozostałych. Mniejsza rata, ale musi wyjść drożej w ogólnym rozrachunku, bo przecież musi ten bank, który konsoliduje też zarobić.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Jeżeli chodzi o formalności ograniczone do minimum i w dodatku bez wychodzenia w domu
to polecam serwis: Concash.pl

Na stronie możesz przeprowadzić symulację pożyczki z parametrami:

 

- Kwota: 500 zł - 80 000 zł

- Oprocentowanie: 5% - 15%

- Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

 

Generalnie
cały proces przebiega sprawnie a umowa jest sformułowana dogodnie dla klientów.
Wymagania są ograniczone do minimum:

- Dowód osobisty
- Polskie obywatelstwo


Także każdy kto szuka szybkiego rozwiązania to firma Concash jest dobrym

wyborem. Ponadto firma nie sprawdza rejestrów BIK, KRD, BIG oraz ERIF, więc
osoby posiadające jakieś zadłużenia mogą ubiegać się z sukcesem o pożyczki
konsolidacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Jeżeli chodzi o formalności ograniczone do minimum i w dodatku bez wychodzenia w domu
to polecam serwis: Concash.pl

Na stronie możesz przeprowadzić symulację pożyczki z parametrami:

 

- Kwota: 500 zł - 80 000 zł

- Oprocentowanie: 5% - 15%

- Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

 

Generalnie
cały proces przebiega sprawnie a umowa jest sformułowana dogodnie dla klientów.
Wymagania są ograniczone do minimum:

- Dowód osobisty
- Polskie obywatelstwo


Także każdy kto szuka szybkiego rozwiązania to firma Concash jest dobrym

wyborem. Ponadto firma nie sprawdza rejestrów BIK, KRD, BIG oraz ERIF, więc
osoby posiadające jakieś zadłużenia mogą ubiegać się z sukcesem o pożyczki
konsolidacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2018 o 17:07, Gość Karol napisał:

Polecam każdemu: https://www.splatachwilowek.pl/ - szukałem konsolidacji 4 chwilówek z średnim BIGiem, i nigdzie się nie udawało. Dopiero w firmie Finanse dla Ciebie dostałem szansę. Rata jest ok, szybka decyzja.

O konsolidacji wiele napisano na stronie http://salvusmoney.pl/category/pozyczka-konsolidacyjna-dla-zadluzonych/ . Dodam od siebie tylko tyle, że jest to dla mnie bardzo ciekawa sprawa w przypadku problemów z nawarstwiającymi się kredytami. Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, pewności jednak mieć nie mogę oczywiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuję kredyt konsolidacyjny dla osób z trudna historią kredytową oraz problemami w bazach. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu to 668 810 547. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie ma innego wyjścia jak wziąć kredyt konsolidacyjny. Zobacz tutaj czym charakteryzuje się taki kredyt i kto może go wziąć. Wydłużenie okresu spłaty i jedna rata to często jedyny ratunek wśród zadłużonych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kredytami trzeba uważać, także jeżeli chodzi o kredyty konsolidacyjne. Możliwości ma się wiele, choć często konieczne jest do tego także dodatkowe zabezpieczenie. Z tego też powodu na przykład bierze się kredyt konsolidacyjny pod hipotekę: http://kredyt-pod-hipoteke.pl/kredyt-konsolidacyjny-pod-hipoteke-jakie-warunki-gdzie-szukac/, warto o tym poczytać i dowiedzieć się jak to działa i jakie trzeba przy tym warunki spełniać, aby móc na cokolwiek liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo poszukuję firmy jaka skonsoliduje moje zaciągnięte pożyczki ponieważ już nie daje sobie rady oraz chciałbym posiadać jeden kredyt oraz go płacić stopniowo wobec tego trafiłem na stronkę: https://flavio.pl/2008/bookfinanse-opinie/ i przeczytałem o firmie bookfinanse która pomaga w konsolidacji kredytów i pożyczek gotówkowych. Miał ktoś z nimi już do czynienia? Faktycznie pomagają otrzymać taki kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Barzaj udało Ci się skonsolidować pożyczki ja na stronie https://qbiznes.pl/zwrot-prowizji-bankowej-kredytu-pozyczki-2020/ poczytałam trochę i podczas konsolidacji jest możliwość zwrot prowizja za wcześniej spłacone pożyczki. Te kwoty się sumują więc mozna nieźle odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolidacja chwilówek jest możliwa. Aczkolwiek jedynie jeśli nie mamy wpisów w bik oraz w krd. W sytuacji w ktorej takie wpisy mamy może być bardzo trudno.

Widzę, ze jest wiele zapytań w tym temacie. Polecam w takim razie wejść sobie na strone:

https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-konsolidacyjny/

Opisane jest tutaj, jak wyglada kredyt konsolidacyjny. Kto moze go wziąc oraz jakie sa tutaj wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×