Jump to content

mwalukiewicz

Użytkownicy forum
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Pożyczki pozabankowe na święta

  Trochę nieroztropne jest branie kredytu na święta. Wychodzę z założenia, że lepiej biednie ale w miłej atmosferze. Nie żyjmy ponad stan. Jeżeli już ktoś musi to niech sprawdzi ofertę https://familyloan.pl/ . Jednak tak samo nie rozumiem takiej potrzeby aby się zadłużać. Teraz okres wakacyjny i wiele osób własnie popełnia ten błąd.
 2. Konsolidacja kredytów i chwilówek

  O konsolidacji wiele napisano na stronie http://salvusmoney.pl/category/pozyczka-konsolidacyjna-dla-zadluzonych/ . Dodam od siebie tylko tyle, że jest to dla mnie bardzo ciekawa sprawa w przypadku problemów z nawarstwiającymi się kredytami. Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, pewności jednak mieć nie mogę oczywiście.
 3. Raty na samochód

  Leasing będzie najkorzystniejszy raczej. Ja bym się jednak zastanowiła nad czymś innym, czy warto brać duży kredyt na samochód? Auto to dużo zobowiązań i problemów. Mechanicy, ubezpieczenia, przeglądy i tak naprawdę od razu po zakupie traci on na wartości.
 4. Fanpage firmowy jak prowadzić by lajkowali?

  Przede wszystkim musimy zainwestować w promocję na FB, tutaj oczywiście promowanie będzie ważne i dobranie odpowiedniej grupy docelowej. Instagram także może być cennym źródłem ruchu.
 5. Kredyty gotówkowe warte polecenia

  Najważniejsza sprawa to nie wpaść w spiralę długów bo wtedy zaczynają się problemy. Nie warto według mnie spłacać kredytów kredytami bo to do niczego nie prowadzi. Jeżeli już musisz brać pożyczkę, to warto taką w której będzie konieczność zabezpieczenie się poprzez podanie żyranta, na myśli tu mam szczególnie FamilyLoan lub tego typu instytucje które nie mają dużego RRSO i jest u nich możliwość rozłożenia pożyczki na naprawdę dogodne do spłaty raty.
 6. Także celowałabym w wyjazd za granicę. Nawet miesiąc tam da ci trochę wytchnienia. Jak są długi to nie ma innego wyboru niż zaciśnięcie zębów i powolne, regularne spłacanie.
×