Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Madoff31

Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dokładnie to 500+ to i tak nic nie da. Kukiz zaproponował by wprowadzić system taki jak w Izraelu. PIS tego nie chciał brać pod uwagę, bo wiązało by się to z redukcją opodatkowania w miarę zwiększania ilości dzieci. 500+ będzie na pare lat, a potem to skasują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Od stycznia 2017 rosną ceny:akcyzy,prądu,wody, masła i rośnie akcyza na używane samochody. Ceny nieruchomości w w wielkich miastach też ciągle idą w górę. Rok 2017 zaczyna się bardzo nieciekawie. Dla Frankowiczów i innych kredytobiorców żyjących na styk, to są fatalne umiejętności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

PISowi chyba nie zależ na rozwoju gospodarczym tylko na rozprawianiu się z przeszłością, mówiąc PIS mam na myśli Pana Prezesa, a zamiast 500+ można by było rodzicom np. zapewnić zniżki na przedszkola niepubliczne, książki do szkoły, ubrania itp.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

polski system podatkowy jest do przebudowania. co z tego, ze rząd rzuci ochłap jak 500 + jak będzie zwiększać podatki. niech nic nie dają i nic nie zabierają. według mnie powinni dać spokój małym i średnim przedsiębiorstwom. stawi ZUS są karygodne. generalnie - im większe podatki tym większe ceny za wszystkie towary i usługi, a płace się tak szybko nie zwiększają. te ich programy socjalne i kolejne podatki to błędne koło i oni dobrze o tym wiedzą!!! ale to są socjaliści z krwi i kości. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×