Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

eliasz

Użytkownicy forum
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Palenie papierosów jest już w pewnych środowiskach nieeleganckie. Świadczy o słabości charakteru osoby palącej. Nie potrafią siedzieć spokojnie w klubie, bo co chwilę wychodzą, jak to żartobliwie mawiają "na dymka". Jeżeli nie chcesz być niewolnikiem, to po prostu nie pal. Rzucenie palenia nie jest trudne. Potrzebna jest silna wola i coś co zastąpi przez jakiś czas głód nikotynowy. Głód nikotynowy uśmierzają pochodne cytyzyny - patrz poradnik Zachowajmy Zdrowie. Jeżeli chodzi o motywację i silną wolę to tez można sobie pomóc suplementem diety takim jak korzeń kudzu. Jest na ten temat artykuł rzucanie palenia, korzeń kudzu, opinie http://www.zachowajmyzdrowie.pl/rzucic-palenie-korzen-kudzu/ .
 2. Leczenie depresji na blogu meblowym... ale czad. Nie przypuszczałbym.Depresja jest bardziej wynikiem wyścigu szczurów i nieumiejętnością dopasowania oczekiwań do miejsca w jakim nam przyszło żyć. Nasza klasa, fejs-buk są jedynie formami ekshibicjonizmu z tą emanacją zdjęć, w którym dzielimy się z innymi swoimi osiągnięciami życiowymi. Chwalimy się wczasami pod palmami, nowym samochodem, mieszkaniem a ciągle jesteśmy niezadowoleni. A przecież wystarczy cieszyć się każdym dniem póki nie dopadła nas jakaś ciężka choroba. Dobrze jeżeli lekarze mają pomysł jak ją leczyć. Dawali mi 60 % szans. Skomplikowane zabiegi, strach czy przyniosą pozytywne skutek, a na końcu bonus. Jeszcze trochę pożyjesz...W tym czasie szlag trafił pracę. Trzy miesiące w szpitalach spowodowało, że konsorcjum które cię zatrudniało wzięło na twoje miejsce kilku darmowych studentów na staż. Nic że masz doświadczenie i referencje współpracy z największymi firmami w Polsce. Chorowałeś, wypadasz z gry. Tak w Polsce traktuje się osoby na samozatrudnieniu.Depresja? Skoro dano mi szansę na dalsze życie to nie jest istotne że straciłeś dobrą robotę.Może czas zacząć żyć dla innych.Co do mediów społecznościowych i socjal mediów to lekarstwa tam nie znajdziesz. Dla mnie są to jedynie skuteczne narzędzia służące do pozycjonowania stron internetowych i uprawiania marketingu szeptanego. ------------------------------------------------------------ Link building i pozycjonowanie stron internetowych - New Project Łódż .
 3. A propos księgowości w banku. Mam konto w mBanku i coraz więcej pojawia się różnych wtyczek na stronie transakcyjnej. Reklamy, kredyty, przypomnienia o zbliżających się opłatach. Teraz jest też usługa mKsięgowości. Mnie to osobiście nie interesuje, ale jak ktoś szuka e-faktury czy firmy zewnętrznej do poprowadzenia swojej księgowości to ulokowanie jej w banku nie jest chyba złym pomysłem.
 4. Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.
 5. Kuchnia

  Są w sklepach gotowe systemy do tworzenia szafek wg własnego pomysłu. Potrzebne są jedynie drzwiczki i wierzchy szuflad
 6. Leasing

  jak poluzowali sprawę samochodów na firmy to leasing już się nie opłaca
 7. Czy leczycie się prywatnie?

  do weta chodzi się tylko prywatnie i nie widzę by były z tym jakiekolwiek problemy
 8. Firmy księgowe

  w bankach też są
 9. Zastanawiam się nad karawaningiem po Turcji. Co o tym myślicie ?
 10. Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

  Złotówka się trzyma, bezrobocie spada, elektorat jest szczęśliwy, jak do tego dojdzie efekt wzrostu konsumpcji wywołany 500 plus to mogą rządzić latami.
 11. SKOK-i przechodzą pod kontrolę KNF

  przeszły do KNF, wzięli kasę z budżetu na oddłużenie i wyszli. Ot takie prawo dżungli
 12. Pożyczka w Skoku Stefczyka opinie

  Z historii spółdzielczości pisałem kiedyś pracę magisterską na studiach. Spółdzielnie są dziś mało popularną formą działalności "obrzydzoną" w latach tak zwanej "komuny" a to błąd. Historia spółdzielczości to historia walki o niepodległość. Walka nie oznacza li tylko lataniem z szabelką, czy koktajlem Mołotowa, ale przede wszystkim od patriotyzmu gospodarczego. Okres zaborów XIX wiek był tego najlepszym przykładem. W okresie międzywojennym wzorem patriotyzmu gospodarczego były spółdzielnie finansowe Stefczyka. Służyły one przede wszystkim rolnikom w okresie między zbiorami. W czasach PRL-u na uwagę zasługują Spółdzielnie Rzemieślnicze. Cechy Rzemieślnicze kształcące i nadające certyfikat czeladnika, uproszczona księgowość firm zrzeszonych w spółdzielniach. Wspólne magazyny, hurtownie, działy eksportu, pomoc prawna były elementami Spółdzielni Rzemieślniczych, które największy bum miały w czasach Gierka. Dziś nawet Cepelię roztrwoniono.
 13. Przenoszenie siedziby firmy

  no tak, z Poznania do Wawki
×