Jump to content

Kassia

Użytkownicy forum
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Kassia

 • Rank

 • Birthday 06/07/1979

Profile Information

 • Płeć
  Female
 1. Prosze o pomoc

  Ale o co chodzi? Kto ma pomóc i jak?
 2. A ja przelewam na oszczędnościowe jakąś sumkę, po tym jak otrzymuję pensję, a potem i tak wybieram cześć tych pieniędzy bo mi brakuje na koniec miesiąca :/.
 3. Kredyt Konsolidacyjne - Cała Polska

  Ja nie do końca rozumiem, dlaczego niektóre banki podają oprocentowanie zmienne inne stałe przy ofercie kredytu konsoldiacyjnego. Przecież stałe jest dla krótkoterminowych zobowiązań?
 4. Przeglądałam informacje o pożyczkach bez BIK i powiem szczerze niewiele jest firm, które oferują takie chwilówki (albo czegoś nie doczytałam), ale z tego co udało mi się dowiedzieć to i tak te firmy zaglądają do BIG i ERIF.
 5. Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

  PISowi chyba nie zależ na rozwoju gospodarczym tylko na rozprawianiu się z przeszłością, mówiąc PIS mam na myśli Pana Prezesa, a zamiast 500+ można by było rodzicom np. zapewnić zniżki na przedszkola niepubliczne, książki do szkoły, ubrania itp.
 6. Kredyt hipoteczny, a brak historii w BIK?

  Budowanie historii kredytowej, oczywiście tej pozytywnej jest zawsze istotne, ale wg mnie nie ma aż tak dużego znaczenia fakt, że nie posiadasz historii w BIK. Jest wiele innych czynników jak np. wysokość dochodów czy wkład własny, które mają kluczowy wpływ na przyznanie kredytu.
 7. ING Bank Śląski

  Mam konto w ING i jestem zadowolona, ponad 5 lat temu uzyskałam kredyt hipoteczny przy korzystnym oprocentowaniu. Oczywiście zawsze można się przyczepić do różnych haczyków, które bank stosuje, ale myślę, że nie da się tego uniknąć w żadnej podobnej instytucji. Jedynym minusem jest mała liczba bankomatów.
×