Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

No i stało się jak mówiono. Po wprowadzeniu podatku bankowego wiekszość banków podnosi opłaty.

 

To co mnie trzymało w T-mobile Usługi Bankowe to 10 darmowych przelewów w miesiącu, a tu właśnie dostałem nowy cennik i od 1 sierpnia 2016 przelew natychmiastowy będzie kosztował nawet więcej niż u konkurencji bo aż 6 zł.

 

"Każdy przelew Natychmiastowy w T-Mobile koncie/Koncie Freemium w Bankowości Internetowej / Bankowości Mobilnej będzie kosztował 6 zł"

Edited by Witek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o przelewy natychmiastowe, bo ktoś o nie pytał, to z banku do banku to oczywiście musimy za nie zapłacić. Opłata często nie jest pobierana, jeśli chodzi o systemy płatności za zakupy. Możemy sobie wybrać np. https://www.cashbill.pl/platnosci Płacimy wtedy za to, co zamówimy online, czyli najszybciej i najłatwiej. Takie płatności to bardzo wygodna opcja dla każdego. Sklepy internetowe ułatwiają wszystko sobie i swoim klientom. Ja nie wykonuję już innych przelewów.  

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Szymko2

Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom.

Ja ze swojej strony polecam Ci HotPay współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że jest to dla mnie co najmniej dziwna sytuacja, że w dobie powszechnej informatyzacji, nie ma jeszcze w Polsce, w polskiej bankowości czegoś takiego jak standardowa opcja szybkiego przelewu. Wprawdzie jest, ale jest ona dodatkowo płatna i wynika z faktu, że istnieje jakiś pośrednik który to realizuje.

Powinno to być rozwiązane raczej systemowo.

Przeglądając niektóre oferty, to np w mBanku można znaleźć tego rodzaju funkcjonalności. Pełen opis oferty od mBanku można znaleźć np tutaj pod linkiem: https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×