Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Meksyk

Wonga koszty

Recommended Posts

Guest Micha12

Szczególowe opłaty można przeczytać w artykule: chwilowki-pozyczki.eu/chwilowka/wonga/ myślę, że 1 chwilówkę się opłaca. Potem kwoty są już znacznie większe.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość firm pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za 0 zł, problem pojawia się jak nie mamy na spłatę i dochodzą duże koszty. Ja od dłuższego czasu współpracuje już tylko z prywatnymi inwestorami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam! Oferta firmy wonga.com jest jedną z najlepszych ofert na rynku. Biorąc pożyczkę pierwszy raz jej koszt to tylko 10zł. Pożyczkę można spłacić w terminie 60 dni, a jej maksymalna kwota to aż 750zł. Aby złożyć wniosek o pożyczkę na naszej stronie internetowej należy przygotować następujące dane/dokumenty: numer konta bankowego, adres e-mail, dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego, który będzie konieczny w celu weryfikacji. Cały proces składania wniosku trwa ok.15 minut. Po pozytywnej weryfikacji tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej pożyczka trafi bezpośrednio na konto bankowe. Dodam, że firma wonga.com, jako odpowiedzialny pożyczkodawca nie gwarantuje akceptacji każdego wniosku. Każdy klient sprawdzany jest w rejestrze BIK, a także oceniana jest jego zdolność kredytowa, która ma wpływ na pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599 lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.com.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

... poza pierwszą pożyczką, RRSO dla kwoty 500 zł na 30 dni wynosi ok 1110%, co i tak jest w miarę przyzwoitym wynikiem ...

Średnim, powiedziałabym - są tańsze i są też znacznie droższe.

Przy czym nie tak łatwo dostać pożyczkę w Wonga czasem chcą przelewów wynagrodzenia. Najlepsza oczywiście jest ta pierwsza za 10 zł. W kwestii udzielania pożyczek jest dość restrykcyjna, ale podobno ogólnie nie aż taka zła ta polska Wonga

antyhaczyk.bl.../wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html

 

Opinie o Wonga są też różne. Wiadomo, że to firma pożyczkowa i ludzie, którzy nie spłacają pożyczek potem jadą w całej sieci. Przy czym ta pierwsza za 10 zł na 60 dni dość wyróżnia się na rynku, głównie dzięki temu długiemu okresowi spłaty, bo prawie wszędzie jest 30 dni dla pierwszej darmowej..

Edited by Sylvia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×