Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Meksyk

Vivus opinie klientów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar wziąć pożyczkę w vivus, na stronie POŻYCZKI KAMIWET.PL polecają właśnie vivus i jeszcze kilka innych jak najtańśze pożyczki. 

Czy sa tutaj kliencie vivusa? 

jakie macie opinie o nich? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meksyk w jednym poście piszesz że chcesz wziąć pożyczkę w Vivus a w innym że w Wonga, oprócz tego że na forum robisz Meksyk to pewnie piszesz tylko żeby odfajkować posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie moge polecić wonga i właśnie vivusa bo z tych chwilówek korzystałem i nie zawiodłem się oczywiści spłata pożyczki w terminie i nie było problemów nie wiem jak to jest gdy się nie spłaci czy robią problemy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie moge polecić wonga i właśnie vivusa bo z tych chwilówek korzystałem i nie zawiodłem się oczywiści spłata pożyczki w terminie i nie było problemów nie wiem jak to jest gdy się nie spłaci czy robią problemy itp

Po 1 dniu zaległości - zaczyna się od telefonu, póżniej windykacja, standardowe procedury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej opinii jeśli chodzi o pierwszą darmową pożyczkę, to jest to jedna z najlepszych pożyczek online.  Jak na firmę pożyczkową raczej są w miarę dobre opinie o Vivus https://antyranking.blogspot.com/2016/04/vivus-opinie-pierwsza-pozyczka-gratis.html

Vivus ma dużą akceptowalność wniosków, teraz wprowadzili możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki za darmo na 60 dni, robi się to niby tak, że się bierze na 30 dni, w terminie spłaca połowę, a Vivus przedłuża za darmo na kolejne 30 dni. Przy czym ja tego nie testowałam. Testowałam jedynie tą pierwszą na 30 dni.

 

Oczywiście jak ktoś nie spłaci w terminie albo bierze kolejną to jest już drogo, może nie tak jak w innych firmach, ale i tak drogo. Pierwsza jest ok.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wziąć pożyczkę w vivus, na stronie POŻYCZKI KAMIWET.PL polecają właśnie vivus i jeszcze kilka innych jak najtańśze pożyczki. 

Czy sa tutaj kliencie vivusa? 

jakie macie opinie o nich? 

No i znalazłem pożyczkę vivus na stronie kamiwet http://kamiwet.pl/druga-pozyczka-w-vivus-koszty-i-opinie/ ale nie widzę, żeby oferta ta różniła sie czymkolwiek od oferty na głównej stronie vivusa. 

Po drugie co do vivusa to radzę uważac jak na resztę pożyczek na 30 dni bo ludzie biorą bo jest za darmo - SUPER ale wydadzą wypłatę, wydadzą 1500 złotych od vivusa i za co spłacą te jedyne 1500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×