Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
yivi

Trudna sytuacja, proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opiszę tutaj swoją kiepską sytuację i będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc.

Sytuacja zawodowa:
03.2014 - 07.2014 - praca na umowę zlecenie, nowa umowa co miesiąc, wynagrodzenie ~1 600 PLN netto
08.2014 - 10.2014 - bezrobocie bez zasiłku
03.11.2014 - umowa zlecenie, czas nieokreślony, wynagrodzenie faktyczne od 1 920 PLN netto w górę (zależy od nadgodzin)

Sytuacja kredytowa:
- kredyt studencki PKO - rata ~320 PLN miesięcznie, pozostało 9 600,00 PLN
- pożyczka gotówkowa BIS PKO - rata 283,11 PLN, pozostała kwota kapitału do spłaty 15 590,20 PLN
- chwilówka Vivus - 3 025 PLN
- pożyczka Provident - rata 100 PLN tygodniowo, pozostało 5 600 PLN

Poza tym mam na siebie abonament w Orange - 93 PLN.

Potrzebuję kredyt na spłatę chwilówki w Vivus, opłaty bieżące i w jeśli się uda, to nawet spłatę Providenta. Najbliższą wypłatę dostanę 15 grudnia. Pytałem w Getin Banku o kredyt na oświadczenie, niestety mi odmówili. Podejrzewam, że w większości banków będzie to samo. W PKO mam już 2, więc pewnie o 3 nie ma co się starać. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji (nowa umowa zlecenie) i dostał gdzieś kredyt? Nie satysfakcjonuje mnie kwota rzędu 2 czy 3 tysięcy złotych. Potrzebuję co najmniej 5 tysięcy, żeby to w miarę ogarnąć, ale im więcej dostanę, tym lepiej.

Bardzo proszę o waszą pomoc, z góry ogromniaste dzięki.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Witam,

pootrzebuję nieco więcej informacji. Zapraszam do kontaktu: ruda.nika@wp.pl tel. 501939168.

 

Pozdrawiam,

Monika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałaś o tym aby ubiegać się o konsolidacje? Czytałam o niej ostatnio co nieco na blogu o finansach: http://www.max-finanse.pl/co-powinnismy-wiedziec-o-kredycie-konsolidacyjnym/ i z tego co wiem, nawet jeżeli oferta większości konsolidacji nie uwzględnia chwilówek to jednak daje możliwość udzielenia kredytu na kwotę wyższą niż suma konsolidacji dzięki którym mogłabyś spłacić chwilówki. Wiadomo, nie jest to łatwa sytuacja ale mogło być gorzej, przy mądrym pokierowaniu swoimi finansami w niecały rok uda Ci się odzyskać płynność finansową.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt konsolidacyjny to moim zdaniem ostateczne rozwiązanie. Kredyty takie są dosyć drogie oraz na koncu będziemy musieli spłacić o wiele więcej niż zaciągnęliśmy.... Poza tym wbrew pozorom nie jest tak łatwo go zaciągnąć. Nie wiem tak na marginesie czy jakiś bank zdecyduje się udzielić kredytu osobie, która posiada zadłużenie w chwlówkach. Z Kolei branie wysokooprocentowanej pożyczki prywatnej na spłątę innych pozyczek prywatnych to praktyczne samobójstwo....

Jestem zdania,ze zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Sugeruję dopytać się tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/jak-wyjsc-z-dlugow.html

 

Na forum udziela sie wielu doradców i powinni Wam podpowiedzieć jak się uwolnić od długów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Miło nam również  poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę

Najlepszej Kancelarii Prawnej 2018r – a to oznacza iż mamy markę – popartą referencjami

https://kancelariadebt.oferteo.pl/images/portfolio/3595465/orig/48458_gratulacje.jpg

Mają Państwo  problem - Mają Państwo Swoje Prawa !                                               

Sprawdzimy, doradzimy, pomożemy !                                                                             

 Zapraszamy !
Kancelaria Prawna Debt 
Specjalista d/s. obsługi Klienta

http://gabriela-debt.simplesite.com 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2017 o 01:45, Concash.pl napisał:

Albo kredyt konsolidacyjny albo znalezienie dobrej pożyczki od prywatnego inwestora.

jeśli posiada zabezpieczenie lub poręczyciela może zawsze spróbować w takich miejscach jak Rapida, Fundusz Korona czy speed cash chociaż ta ostatnia ma różne opinie.

Na pewno lepiej coś skonsolidować niż zarąbać się za 6 miesięcy. Tylko ważna jest wtedy dyscyplina. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×