Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

PiotrDuda

Użytkownicy forum
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. W jakim banku konto

  mbank był ok. Oststnio coś modzą.
 2. mbank.

  2x odmówił mi kredytu , zaczyna mnie irytować. Czy też tak macie?
 3. Dzień dobry, podobno Fundusz Korona daje pożyczkę hipoteczną w wysokości do 25krotności wynagrodzenia netto tylko trzeba posiadać dodatkowo działalność - oświadczyć. Sprawdził to ktoś? Dobra oferta?
 4. jeśli posiada zabezpieczenie lub poręczyciela może zawsze spróbować w takich miejscach jak Rapida, Fundusz Korona czy speed cash chociaż ta ostatnia ma różne opinie. Na pewno lepiej coś skonsolidować niż zarąbać się za 6 miesięcy. Tylko ważna jest wtedy dyscyplina. Powodzenia!
 5. Pożyczki dla każdego

  takie wnioski kontaktowe to można równie dobrze składać na www.profigo.pl fajne propozycje. Bankovo sprawdzałem , szybko działają ale oferta nie była porażająca 3 firmy, które znałem już wcześniej. trochę szkoda prądu.
 6. Dzień dobry, podobno Fundusz Korona daje pożyczkę hipoteczną w wysokości do 25krotności wynagrodzenia netto. Sprawdził to ktoś? Dobra oferta? Mam 3000 netto i pasuje mi pożyczyć ok. 60.000 zł
×