Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

kasiunia

Użytkownicy forum
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Własny biznes

  Czy zdajecie sobie sprawę z faktu jak relacje na linii firma - pracownik oraz firma - klient wpływają na samą firmę.Śmiem twierdzić są to kluczowe relacje dla prawidłowego funkcjonowania firmy. By zobaczyć jak te sprawy wyglądają w waszej firmie, warto przeprowadzić audyt komunikacyjny. Czy to ważne ? - poczytaj - https://commplace.pl/blog/jak-audyty-komunikacyjny-zwieksza-wartosc-firmy/ .To blog o tematyce biznesowej , gdzie poruszanych jest wiele ważnych i ciekawych tematów z punktu widzenia funkcjonowania firmy.
 2. Jaki kredyt konsolidacyjny

  O kredytach, w tym o kredytach konsolidacyjnych wiele się mówi. Robiąc konsolidację trzeba uważać , by czasem nowa oferta nie wkręcała na s jeszcze bardziej w spiralę zadłużenia. Wiele o tym się pisze ale czy osoby, które powinny czytają to ? Czasami mam wątpliwości. Wiele o zadłużeniu i kredytach piszą na różnych blogach i forach. Na jednym z nich - https://4women.net.pl/forum/ ,panie dzielą się doświadczeniami w tym zakresie. To bardzo ciekawe forum i choć to forum kobiece podejmowanych jest tam wiele tematów w tym typowych dla mężczyzn - np. sprawy budowlane.
×