Skocz do zawartości
mojamila23

Biuro rachunkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z mamą księgową myślałyśmy kiedyś by otworzyć swoje biuro rachunkowe. Inspiracją dla mnie było jedno z nich, które prowadzone jest już od kilku lat, a jego profesjonalność nigdy nie maleje. Jak myślicie w tych czasach jest opłacalne otworzenie takiego biura?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli się na tym znasz to otwieraj! :) Wydaje mi się, że konkurencja na rynku jest spora ale teraz nawet jednoosobowe działalności gospodarcze korzystają z usług biur księgowych. 

Sama taką prowadzę i np. bardzo sobie cenię sobie biuro rachunkowe które ostatnio znalazłam ponieważ pomimo, że nie dostarczam miliona faktur, nie mam zatrudnionych pracowników itp - zawsze traktują mnie profesjonalnie i wszystko mam rozliczone na czas. Ogólnie mimo, że nie jestem jakimś ich znaczącym klientem to nie spychają mnie na koniec swojej listy zadań. Czuję się dla nich ważna. Myślę, że właśnie takich miejsc brakuje i jeśli to jest Twoim celem to masz szansę się wybić. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś w Was teraz korzysta z księgowości online? Czy jeszcze to dla Was zbyt nowa metoda? Muszę przyznać, że jestem ciekawa jak to działa, bo natrafiłam na informacje w sieci. Ofert jest wiele i wpisując w wyszukiwarce znalazłam przykładowo firmę https://taxcare.pl/ która już jakiś czas się tym zajmuje i ma wielu klientów. Myślę, że muszę spróbować, bo staram się wprowadzać dużo nowych technologii, aby wszystkim było wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skłaniam się raczej ku księgowości tradycyjnej. Może nie własna księgowa ... bo to kosztuje ale zaufane biuro rachunkowe - jak najbardziej.OD kilku lat korzystamy już z tego samego  -  biuro rachunkowe Wrocław bo o nim mowa to najlepsze dla nas rozwiązanie. Informacje o stanie firmy mam na bieżąco ale to co najważniejsze mam informację czy zrobić zakupy w miesiącu bieżącym czy w następnym, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie