Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Malfoy

Rezygnacja prezesa Kasy Krajowej

Recommended Posts

Grzegorz Bierecki ustąpił z funkcji prezesa Krajowej SKOK i przeszedł do rady nadzorczej SKOK. Prezes chyba czuje już oddech nadzoru KNF nad "krajówką" i wolał przesunąć się w cień.

Generalnie powinno być lepiej więcej władzy będą miały lokalne kasy SKOK. Bądż co bądż w Kasach Polacy trzymają przeszło 15 miliardów złotych oszczędności a wszystkich członków Kas jest ponad 2,5 miliona. Ilość oddziałów SKOK-ów jest nawet większa niż ma moloch PKO BP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SKOK-i są bardzo rozproszone i często mają placówki w niedużych miastach przez co trafiają w niszę rynkową, że tak to określę. Druga sprawa, że ludzie nie zawsze mogą dostać pieniądze w banku to szukają gdzie się da więc i liczba klientów nie jest mała

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakoś tam mam kaskę i wsztystko okey znajoma pracuje mam dobre zdanie o skok miałęm kilka pozyczek np: 5 koła spłąciłęm 5500 ale miesiąc wcześniej 2 spłacięłm 2300 więc nie jest żle, troche mnie dobija to że wysokie opłaty za przelewy itp. tak to luzik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×