Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Tadeusz

pożyczka do 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tadeusz
DWIE ZAIMO Jeżeli chodzi o szybką pożyczkę przez internet mogę polecić Zaimo.Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz: ho./SHPnN  Pieniądze miałem na koncie w ciągu kilku minut.

 

Natomiast jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK-u polecam stronę  ho./SHIEt

Po wypełnieniu krótkiego formularza kontaktowego,konsultant oddzwonił do mnie i udzielił szczegółowych informacji na temat pożyczki.Uzyskałem tę pożyczkę bez zbędnych formalności.Ta firma chyba jako jedyna nie sprawdza BIK-u.Można otrzymać do 25 000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota pożyczki od ZAIMO zależy od indywidualnej oceny zdolności płatniczej klienta oraz zaufania firmy. Wraz z liczbą wziętych i spłaconych pożyczek od ZAIMO wzrasta zdolność i zaufanie do klienta, a co za tym idzie kwota możliwej pożyczki. Maksymalnie można pożyczyć do 6 000 zł na okres 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

DWIE ZAIMO Jeżeli chodzi o szybką pożyczkę przez internet mogę polecić Zaimo.Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz: ho./SHPnN  Pieniądze miałem na koncie w ciągu kilku minut.
 
Natomiast jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK-u polecam stronę  ho./SHIEt
Po wypełnieniu krótkiego formularza kontaktowego,konsultant oddzwonił do mnie i udzielił szczegółowych informacji na temat pożyczki.Uzyskałem tę pożyczkę bez zbędnych formalności.Ta firma chyba jako jedyna nie sprawdza BIK-u.Można otrzymać do 25 000 zł.

 

piszesz o profi credit - które jest mega drogie a uzyskanie tam pożyczki nie jest tak łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×