Skocz do zawartości
3lijah

Samochód z kredytu na firme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zarabiam od paru lat poprzez sprzedaż w internecie towaru elektronicznego, rozliczałem się z US jako osoba prywatna, przez co żaden bank nie ma jak podciągnąć mnie pod ich kredyt mimo to, że dochód jest, ale nietypowy. 

Teraz planuję założenie Działalności Gospodarczej, czy da się zrobić coś takiego, że biorę kredyt na start firmy i kupuję sobie za część tych pieniędzy samochód używany? (kwota jaka mnie interesuje do przeznaczenia na samochód to 8000 zł).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej wziąć kredyt na zakup środka transportu. Pytaj w banku Raiffeisen o taki kredyt. Znajomy właśnie tam brał i mówił że bankowi nie zależy czy kupujesz auto nowe czy używane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może lepiej jest pomyśleć o leasingu ? W  kredyt123 opinie oferują go zarówno na samochód nowy jak i używany . A także możliwość skorzystania z leasingu operacyjnego lub finansowego. Do tego dogodne warunki i przejrzysta umowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie