Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
h.cash

Ograniczenia wiekowe

Recommended Posts

Raczej nie będą pomagać wiecznym studentom ;) Oferta kredytu studenckiego jest tylko w części banków i faktycznie jest to dobra oferta. Dodatkowo można ubiegać się o umorzenie części kredytu przez najlepszych studentów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że informacja o możliwości umożenia kredytu nie jest powszechnie znana przez studentów. Ja przykładaowo nie wiedziałem, że można umożyć część kredytu. Na studiach zawsze miałem dobre wyniki i pomimo tego, że kredyt taki nei był mi specjalnie potrzebny szansa jego umożenia byłaby bardzo kusząca. Ze względu że oprocentowanie jest niższe niż standardowe warto było spróbować wziąć kredyt i póżniej ubiegać się o jego ewentualne umorzenie. Może akurat by się udało....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że odkopuję stary temat, ale może komuś kiedyś przyda się ta informacje. Obecnie jest kilka firm, które pozwalają wziąć pożyczkę studencką. Jeżeli zainteresowany ma stałą pracę (nawet dorywczą) i ukończone 21 lat, może wziąć pieniądze. Jedną z firm oferujących takie rozwiązanie jest https://www.pozyczkomat.pl/. Korzystałem z jej usług w przeszłości, polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×